Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan KISMAMA aki...

Van itt olyan KISMAMA aki MEGLEPI-BABÁT hord a szíve alatt? 2012

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy nem volt kifejezetten babaprogram,de direkt nem is védekeztek,ha akar jöjjön cimszóval és jött a baba. nálunk így volt, az elején nagyon megijedtem, hogy most mi lesz, de azóta boldog vagyok!

Ti nem pánikoltatok be először? :-) 12hkm


2012. febr. 29. 16:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Én. :) Úgy voltunk vele, hogy jöjjön, ha szeretne. :)) És jött, hála Istennek nagyon hamar. Iszonyú boldogok voltunk, vagyunk azóta is.


29 hetes kismama

2012. febr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk is elsőre összejött, át se gondoltuk, de nagyon örültünk. Most hogy 22 hkm vagyok, kezdek egy kicsit pánikolni, úristen, mit vállaltam. :-)
2012. febr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve próbálkoztunk,de nem sikerült. Elhatároztuk,tartunk egy kis pihit, rendbetetetem a fogaim,kivizsgáltatom magam,hogy van e valami akadály a babának. Ez volt október november tájékán. December 19-én pozitívat teszteltem. Pont a házassági évfordulónkon fogant. Nagyon boldogok vagyunk és már a bátyusok is nagyon várják.

15hkm

2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyáron döntöttünk úgy, hogy ha akar akkor jöjjön, kifejezetten nem "dolgoztunk" rajta. Decemberben kiderült, hogy beköltözött a kicsi. Én mostanában kezdtem parázni, hogy úristen, mi hogy lesz, de nagyon örülünk neki :)
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, de még mekkora meglepi:)


Hosszú évekig küzdöttünk babáért, végül csak lombikkal sikerült harmadikra, született egy gyönyörű kislányunk.


Aztán idén decemberben (kislányom épp 10 hónapos volt) pozitívat teszteltem. Volt ám nagy MEGLEPI:)


Persze nagyon nagyon a boldogság!


Minden jót Nektek is

1 éves kiscsaj anyukája+ 12 hetes kismami

2012. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Mi pont így voltunk :) 20 hetes kismama :)
2012. febr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél éve várunk rá. Úgy voltunk, hogy jöjjön, ha akar, de nem akart. Már épp lemondtam róla, jelentkeztem egy tanfolyamra, beletörődtem, hogy nem lesz mostanában kistesó, mikor pozitív lett a teszt.

Ennyi csalódás, szomorúság után még mindig nehéz elhinni, hogy végre velünk van!

28 hkm

2012. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

MI úgy gondoltuk, idén ősszel jöhet a kistesó, ezért októberben elkezdtük a "projektet". Aztán novemberben már meg se jött:)

Szerencsénk volt, bár a fiam is gyorsan jött, de nem ennyire az 5. hónapban jött össze - tényleg nagyon szerencsések vagyunk.

Igazi meglepi volt mindkettőnknek:)

2012. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Csillus25 ***** válasza:
100%
Nálunk is érdekesen alakult.Az első terhességem meglepi volt még 2007-ben,a második júliusban kezdtük az úm babaprojektet és már augusztusban meg se jött.....váratlanul ért a gyorsaság de nagyon boldogok vagyunk:)
2012. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elején szinte 24 órában pánikoltam: Te jó ég, mi lesz most?!

A 12. héten lehiggadtam. Most is néha pánikolok, de egyre ritkábban, és akkor is egyre kevesebb ideig tart. Akkor szoktam mondani: Jó ez a 9 hónap!

Most be kell valljam, egyre boldogabb is vagyok, hogy jön.

2012. febr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!