Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mely oldalakon tudok nőgyógyás...

Mely oldalakon tudok nőgyógyásztól kérdezni? Kismama vagyok, és fontos kérdéseim lennének. Lehetőleg olyat szeretnék, hol nem napok, hetek múlva válaszolnak:KÖSZI

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Van pár ilyen, de általában nagyon későn válaszolnak. Bár nem nőgyógyász vagyok, más fajta orvos, de ha tudok, és leírod, hátha segíthetek... Egyébként a saját nőgyógyászod nem elérhető esetleg? :)
2012. febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Őt mondják sokan..kicsit egyedi stílusban, ne lepődj meg.

De viszonylag hamar válaszol..

2012. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

(Őt direkt nem írtam, mert khm... nem nevezném megbízhatónak a véleményét... :))

De tényleg: orvosból az a legjobb, aki tisztában van az anamnéziseddel, és lát téged élőben.

2012. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KÖSZI,Lányok.A lényeg,hogy hétfő hajnalra magas lázam lett-szombaton,meg vasárnap délután csak hőemelkedés,amit a Panadol levitt-a doki reggel azt mondta mehet az Algopyrin.Aztán kaptam kismamának való antibiotikumot még hétfő délután(muszáj,mert az óvodástól kaptam valami benti kórságot),azóta max 37.5 volt kb.2x.A félelmem,hogy okozhatott-e valami fejlődési rendellenességet?Akár a gyógyszerek,akár a láz?A max. 39.1 volt,igen rövid ideig,rögtön priznic,de ment 38.3 alá.Aztán vettem be az Algopyrint,természetesen orvosi javaslatra,engedéllyel.Nincs görcs,vagy barnázgatás,ezért a vetélés fel sem merült.
2012. febr. 29. 19:47
 5/13 A kérdező kommentje:
És mindenkinek ment a zöld kéz.A Hamvas doktor nem a Szt.Istvánban van?Mert ott szültem,és ott is fogok...
2012. febr. 29. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

A gyógyszer nem okozhat, esetleg a láz, de csak tartósan fennálló láznál kell bármilyen plusz szűrést végeztetni. Ha a további ultrahangok semmilyen eltérést nem mutatnak, a baba pedig fejlődik, semmi gond nem lesz! :)

És gratulálok a babához.

2012. febr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
KÖSZI a gyors,és megnyugtató választ.Az igazság az,hogy megyek CVS-re,és UH-ra a Hajdu Krisztinához,arra gondoltam megemlítem Neki.Alapból nagyon alapos,de lehet,hogy akkor 1-2 dolgot jobban megnéz.
2012. febr. 29. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Hamvas nem igazán adott normális választ. Akit viszont szívből javaslok Csákány M György, csúcs jó fej, aznap válaszol. csmgy@axelero.hu
2012. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
családinet oldalán van több nőgyógyász is van amelyik már aznap este válaszol
2012. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nektek is KÖSZI!
2012. febr. 29. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!