Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok az én pocaklak...

24 hetes vagyok az én pocaklakóm nagyon erőseket rugdos abszolút nem hasonlít bélmozgáshoz ez normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha megmozdúl hullámzik az egész hasam kezdek kétségbe esni?
2008. ápr. 10. 09:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nekem is szokott ilyeneket csinálni! :-)

26 hetes kismami

2008. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs miert aggodnod, en 23 hetes terhes vagyok es szinte egesz nap mocorog, neha olyanokat rug,hogy majdnem faj. Ez a masodik terhessegem, es az elsovel nem ilyen volt, persze mozgott O is, de nem volt ennyire aktiv, ugyhogy ez most nekem is uj, de azt hallottam, hogy ez igy jo, mert azt jelenti, hogy nincs baj.
2008. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem minden rendben van.Az én kicsikém is nagyon aktív,de én nagyon élvezem,amikor mocorog.24 hetesen pedig már nem bélmozgáshoz hasonlít a pici mocorgása...Boldog babavárást:30 hetes kismami

2008. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, minden rendben:-) És készülj fel, hogy ennél már csak nagyobbakat fog rugni.-) Most már jóval erősebb, nagyobb, és a 20-30 hét között a legaktívabb. A 30 hét után meg megint más érzés, mert akkor már ngyon nagy, és hamar nől tovább.

De ez jó, ne félj:-) Engem mindig megnyugtat, ha hullámzik:-) És néha miket csinál... :-))

2008. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 24 hetes vagyok,és nekem is nagyot tud ám rugni:)föleg ha olyan napja van,de ez csak jo,és igy van jol!nyugi
2008. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olykor olyan érzésem van, hogy a vesémet is lerúgja, néha igen kellemetlen, előfordul, hogy fájdalmas, amit csinál. De nincs ezzel baj, van, aki érzékenyebb.

26 hetes kismama

2008. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!