Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A duphaston miért nem segitett?

A duphaston miért nem segitett?

Figyelt kérdés
Az 5.héten duphastont irt fel a doki amit rendszeresen szedek. Tegnap voltam UH-on /9.hét/ és a doki nem látta a szivműködést. Péntekre visszarendelt a kórházba jobb minőségű gépen is megvizsgál. Szerintetek? Már volt 4 elhalt terhességem. Nagyon félek, hogy az 5. sem sikerült.
2008. ápr. 10. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A te esetedben ezt habituális vetélés-nek hívják!

Három vagy több vetélés ugyanannál a személynél. Oka lehet egy autoimmun betegség, vérzékenységi zavarok, genetikai rendellenességek, anatómiai rendellenességek, fertőzések, sárgatest elégtelenség. Az gondolom, hogy nálad már a duplason nem fog segíteni sajnos, több vizsgálatra van szükség, amik jobban feltárák az okokat! Nagyon drukkolok neked, hidd el előbb utóbb össze fog jönni!

2008. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok! Egyébként, még nincs elveszve semmi, lehet tényleg a doki nézett el valmamit, szóval ne add fel, és ne is keseredj még el!!!!!!!
2008. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm szépen. Annyiféle vizsgálaton voltam már és mindegyik szerint egészségesek vagyunk mindketten a párommal. Tudom, hogy a remény hal meg legkésőbb, holnap minden kiderül.
2008. ápr. 10. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok! Írj egy privit kérlek, mi volt pénteken! Drukkolok addig is!
2008. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ide is írj, nagyon izgulunk érted!
2008. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A duphaston csak akkor segít,ha a sárgatesthormon elégtelenség áll fenn,ha más ok van,sajno ez a gyszer kevés, de nagyon szorítok neked én is, nincs Rh összeférhetetlenség nálatok?
2008. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos a mai UH szerint sincs szivhang. Hétfőn műtenek. Én 0 RH neg. a férjem AB Rh poz. Az eddigi missed ab. eseteknél megkaptam az AntiD injekciót. Eddig csak genetikusoknál jártunk, most felkeresünk egy meddőségi központot is. Nagyon el vagyok keseredve, de valami legbelül erőt ad és szeretnék egy hatodik terhességet is. Nagyon-nagyon remélem sikerülni fog.

Köszönöm az együttérzést és a szurkolást ez most nagyon kell nekem. Zs.

2008. ápr. 11. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ Drága nagyon sajnálom! Az elő hozzászóló vagyok, izgultam pedig éreted nagyon! Mindenképpen keressetek fel egy ilyen központot, ott biztosan tudnak segíteni, hisz ezért vannak! Hidd el babás leszel, olyan nincs, hogy egy nő ne tudjon teherbe eseni ha nincs nagyobb problémája! Kitartás! És kérlek, jelentezz néha mi van veled!!!! puszi!
2008. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!