Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. héten levett vérvétel...

16. héten levett vérvétel hepatistisre még mindig nincs kész. Most vagyok 22h4n, tehát már eltelt 6 hét, azt mondták 4 hét alatt kész (ÁEK I. -Honvéd), nektek mikorra lett eredmény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem januárban vették le a vért a hepatitisre és csak áprilisban kaptam meg. Ez a székesfehérvári kórházban volt. Sajnos ennek a vizsgálatnak az eredményére sokat kell várni.

32 hetes kismama

2009. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is 4 hete voltam, és még nincs kész nekem sem.:( 20 hetes kismama
2009. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat, nincs mit tenni mint várni (de remélem azért a szülésig meglesz!)Minden jót nektek!
2009. jún. 8. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyi Géndiagnosztika Központban 2 hét alatt megküldik postán az eredményt, igaz fizetős (kb 5000 Ft).
2009. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Még nekem sem érkezett meg, pedig már a 38. hétben vagyunk... A védőnőm felhívta őket a 32. héten (azt mondták, már elküldték, iktatószámot is megadták, mégsem ...), telefon alapján beírta a kiskönyvembe, h neg., és jól beijesztett, h ha nem lesz meg a szülésig, akkor mindenféle vizsgálatot fognak végezni a babámon. Megkérdeztem a dokit múlt héten, ő azt mondta, ha nincs meg a szülésig sem, akkor ők is felhívják a víruslabort (Miskolc), és, ha nekik is azt mondják telefonon, h negatív, akkor nem lesz semmilyen vizsgálat, minden ok. De jó lenne, ha lenne róla papír is...
2009. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ez is mindenhol másképp zajlik. Nekem a 12. hét előtt vették le a vért a hepatitishez, és mikor az afp beutalóért mentem a védőnőhöz 15. héten, már nála volt az eredmény.

A papíron rajta van, hogy mintavétel időpontja: 03.04., vadilálás időpontja: 03.10. Egy hét alatt megcsinálták. (Miskolc)

2009. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen akkor változó, bár azért az logikus lenne, hogy a szülés elött már meglegyen az eredmény papíron.

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.

2009. jún. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!