Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó így a hirdetés?...

Szerintetek jó így a hirdetés? Kismamafotózás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon jó tanácsokat kaptam itt pár kismamától hirdetéssel kapcsoltban, hogy mi fontos nekik babafotózásnál ,miket írjak le és ezért nagyon jól meg tudtam szerkeszteni kíváncsi vagyok, hogy ez jó e így szerintetek?


[link]


Előre is köszi a tanácsokat!

Ja amúgy a felesége vagyok a fotósnak csak ezzel én foglalkozom.


2012. márc. 3. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, szerintem jó a hirdetés, és az ár is nagyon jó! :)

Úgyhogy hajrá!!

2012. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A hirdetés jó, minden benne van szerintem ami érdekli a kismamát, de nekem drágának tűnik.

Igaz, hogy én egy távoli ismerősnél voltam, én mentem a férjemmel a fotóshoz, ugyanennyi ideig tartott a fotózás, kb ennyi képért ( lehet, hogy több is volt) mi csak 10 ezret fizettünk 2 évvel ezelőtt.

Hozzáteszem, nem ismerem az árakat.

2012. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez drága!
2012. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Helyesírásilag sem ártana átnézni (központozás).
2012. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi 1ső! Jó a bíztató szó!


Hát annyi munka van vele h szinte meg sem éri olcsóbban.....de az aktuális áraktól nem drágább.


Nem találom az említett hibát :S

2012. márc. 3. 20:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Helyesirasi hiba igy hirtelen: kivirulnak utan vesszo, mozdulat helyett inkabb mozzanat, 32. utan nem kell - jel, de ele kell vesszo, otthonodbaN es nem otthonodba, erkezem utan vesszo, mert felsorolas van, retusalom utan is vesszo ismet a felsorolas miatt, csak helyett inkabb meg emlekezetesebbe.

A csomag aranal nagy betu az A es nem kicsi.

abban viszont kis betu es nem nagy betu, mert elotte kettos ponttal felsorolast kezdtel.

A 20%-os kedvezmenyes mondat nem hangzik jol.


Hat ennyi igy hirtelen, de futva olvastam at.

Amugy nincs vele sok gond.

2012. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az árral nincs semmi baj! Szerintem a többiek még életükben nem voltak fotózáson! Meglátásom szerint kifejezetten olcsó!!!! Pláne úgy, h el se kell menni, hanem házhoz jöttök!:DDD Úgyhogy nyugi! És sok sikert!

2012. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az írásszakértőnek: az "otthonodba" az helyesen van írva, a többivel egyetértek.

Egyébként jó így a hirdetés. Sok sikert kívánok!

2012. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tenyleg. Ugy ertelmeztem, hogy az otthonodbaN van a fotozas, most neztem ra, hogy az otthonodba erkezem. Igy az jo.

Egyebkent koszonom, de irasszakerto nem vagyok, a grafologia egyebkent is massal foglalkozik, csak szimpla kozgazdasz vagyok jonak mondhato helyesirassal, de ekezetek nelkul. :)

2012. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A , mindig elvétem valahogy sosem érzek rá hova rakjam....


Köszi mindenkinek!

2012. márc. 4. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!