Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó csúcsos a hasam, és nagyon...

Jó csúcsos a hasam, és nagyon viszket. Ha megvakarom a köldököm körül, van olyan rész, ahol érzéketlen a bőröm. Miért van ez? Van így más is? 38hkm.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, már majdnem el is felejtettem :)

Gondolom, ott nincsenek idegek vagy bezsbadnak, a választ nem tudom, bocsi, csak jó volt emlékezni :))

2012. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is így voltam,sőt szülés után még egy darabig így volt.Ki van nyúlva nagyon ezért van,nyugodj meg.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel valószínűleg azért van ez így mert annyira feszes, megnyúlt, kemény a bőröd de semmi esetre se vakard főleg ha strigás 38 hetes kis mama
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kenem folyamatosan krémmel, nem striás, csak piros foltos. Iszonyatosan viszket, ha meg gyengéden megvakarom, a pici rögtön jelez, mozogni kezd. Olyan mintha csikizném. Persze nem akarom háborgatni sem. Az a lényeg, hogy más is volt/van igy:)
2012. márc. 3. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen pont. :)

30 hkm

2012. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!