Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem nem említetek semmit a...

Nekem nem említetek semmit a méhlepényről se UH-on se máshol olvasom itt h 1-2 érettségű a méhlepény és h elmeszesedett én eszt honnén tudom h nálam mi a helyzet? 38 hetes kis mama

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos minden rendben azért nem említik
2012. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha rendben van, nem mindig írják rá.De ennyi idős terhesen nekem II-es volt:)
2012. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked külön nem mondták, de a leleteiden rajta van. Nekem sem mondták, csak a papíron olvasva láttam. Általában úgy szokták, hogy Grannum: I. vagy II. vagy III. Ebben a korban általában II. vagy III. szokott lenni, és az utóbbi jelzi, hogy már el van meszesedve. Majd nézd meg a leleted, lehet, hogy azon is van ilyen.
2012. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt az UH-os papíron tudom meg nézni?
2012. márc. 4. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen az uh papírra van írva, nekem se mondták soha, de a leleten rajta van, 35 hetesen voltam utoljára akkor is flowmetrián akkor volt nekem II-III fokban érett, most megyek majd a jövőhéten ismét.39.hkm
2012. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen meg néztem és rajta van 36 hetesen 3 érettségű volt a méhlepény de nem mondták h kéne vizsgálatra mennyek és nem is nézik vagy vizsgálják.
2012. márc. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!