Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen nátha, köhögés...

35 hetesen nátha, köhögés (hol száraz, hol hurutos), fülldugulás, fejfájás. Éjszakákat nem alszok a köhögéstől. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is.

Az orvos csak a hársfa teát javasolta.


Őszintén? Az idő fogja meggyógyítani. :( Kitartást!

2012. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok, azt hiszem Stodalt azért ihatsz, mert az homeopátiás.
2012. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 38 hetes vagyok és egy hete nagyon beteg, megfázott! Homeosok közül a stadal, köhögésre tényleg jó. Én ha megfázom akkor már nem is köhögni hanem ugatni szoktam, de ez enyhitette. Még azt az oscillococillumot mondják de az semmire nem jó. Én már elkezdtem a neo citrant mert 5 napja folyt az orrom Másnapra már sokkal jobban lettem.De ez most valahogy nagyon elhuzódik nálam. Biztosan le van gyengülve az immunrendszerünk.
2012. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy komoly, normál gyógyszert nem lehet szedni, legalábbis nekem nem adnak semmit. Már köhögés közben szinte alig tudom tartani a vizeletem. Szörnyű és ki tudja még mi lesz. A manduláim is óriásiak. Ja, és én is ugatva köhögök.
2012. márc. 5. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia utolsó vagyok!

Most jövök a védőnőtöl és ő is azt mondta, hogy nagyon jol tettem, hogy ittam a neo citrant! Jobban szenvednék és a babának sem lenne jobb ha én hót beteg lennék. Ő már egy kifejlett baba és nem árt neki.

Egyébként hogy vagy?

Néha én is köhögök egyet-egyet de nem vészes. A hangom sem a régi de a közérzetem sokkal jobb. Tegnap már napközben sem feküdtem le, egész jol bírtam magam.

2012. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Délután megyek dokihoz, remélem mondd valami okosat!
2012. márc. 5. 11:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Zinnat 250 mg és Stodal szirup
2012. márc. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!