Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez a zárójelentésemen?

Mit jelent ez a zárójelentésemen?

Figyelt kérdés

Művi úton be kellet fejezni a terhességemet a 12. héten sajnos.

A záró jelentésemre ez van írva:

25-mm es szabálytalan petezsák, benne egy-egy vegyes echo. Missed ab.

Mit jelent az, hogy egy- egy vegyes echo?Nem voltam olyan lelki állapotban, hgy megkérdezzem akkor, de nagyon érdekelne.Aki ilyen helyzetbe volt már kérjem írja meg ha tudja esetleg.


2012. márc. 7. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ketten voltak. Sajnálom.
2012. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oh :( nem mondták.Hát ez igen.Köszönöm a gyors választ.Próbálok rendbejönni.

Legközelebb remélem egészséges lesz/lesznek. :) Nagyon várjuk.Nem adjuk fel.Köszi tényleg.

2012. márc. 7. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:

azért ez egy kicsit érdekes

hogy hogy nem derült ki hogy ikrek?????

azért a 12 dik hét előtt is van vizsgálat meg uh..


sajnálom, de ez nekem nagyon fura.

2012. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
két u.h.-n is voltam előtte a 6.és a 8.héten mind 2xegyet láttak szívhang nélkül.
2012. márc. 9. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem...


az echo visszavert hangot jelent,

próbáltam rájönni ebben az esetben mit takar, mert amúgy a ciszták / gócok esetében szerkezetmeghatározásra használják. a sárgatest válhat cisztává (kerestem h hol olvastam de már nem találom), szerintem az elhalt terhességet visszamaradt szerkezetét jelenti.


Kérdezd meg amikor ész kontrollra, megoszthatnád mit mondtak,

2012. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azért.Majd megkérdezem a szövettanin amikor visszamegyek, hogy ez pontosan mit is takar.
2012. márc. 10. 18:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ketten voltak, el voltak maradva nagyon és nem vert a szívük sem sajnos.Azt azért írták oda mert az uh -n nem lehetett kivenni h az 1 ik ciszta v esetleg más volt -e mint egy embró annyira fejletlen volt.De az uht vissza verte.Ők cisztára gondoltak.Csak miután megnézték, derült ki h egy non pici tesó lett volna a nagyobb babámnak.Sajnos mindketten életképtelenek voltak.Ezt mondták.
2012. márc. 21. 09:09
 8/8 dorcsuu válasza:
Nagyon sajnálom :(
2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!