Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen normális sok vizes...

5 hetesen normális sok vizes szerű folyás+"mindjárt megjön érzés"?

Figyelt kérdés
Tegnap egy pici barnás volt, de hála az égnek elmúlt!!!
2012. márc. 8. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális, ilyenkor amúgy is megnő a hüvelyváladék. Nekem volt, hogy felváltva volt a krémes meg a vizes. A megjön érzésre pedig szedjél magnézimuot az sokat segít.

Boldog babavársát!:)

20 hetes kismama

2012. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

én is 5 hetes vagyok :)

bocsi, esetleg megkérdezhetem mikor mész dokihoz?

én majd 2 hét múlva, addig remélhetőleg már lesz szívhang is :)

2012. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi, a válaszodra, nekem is van bőven vizes folyás, és néha megjön érzés, a mellem tiszta eres, meg néha émelygek..de ez mind normális.
2012. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én kedden voltam dokinál, akkor még csak petezsák volt, sejtettem, de meg akartam nyugodni, hogy biztos, jó helyen van. Aztán tegnap reggel volt egy pici barnás valamim, nagyon megijedtem, (volt már egy missed ab-om) hívtam a dokit, de azt mondta, ha nem múlik el, akkor menjek ma el hozzá. Hát szerencsére elmúlt, de délben elmegyek hozzá, akkor nyugodnék meg igazán.

Egyébként azt mondta kedden, hogy jövő héten már mehetek , mert akkor már kellene legyen pulzálás!!

Neked első babó??

2012. márc. 8. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

szio, akkor remélem minden rendben lesz

nekem második baba a lányom 2 éves,

vele nem volt itthon internet meg ilyesmi hogy tájékozódjak a dolgokról, azért érdekel más kismama véleménye is terhessége is a dolgokról :)

akkor tuti nem megyek dokihoz, megvárom a 22-ét akkor leszek a 7 dik hétben, végül is a lányommal is akkor voltam és volt már szívhang és jól látszódott a kislányom

úgyhogy addig csak várok és várok idegeskedek hogy minden oké legyen !!!

2012. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyugi! Biztos minden rendben! Ha az első babánál sem volt gond, most sem lesz!! Én még nem megyek jövő héten, mert már nem kaptam időpontot, így várok még 1,5 hetet.

Majd írj, hogy mi volt a dokinál!

2012. márc. 8. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:

szia

oké megírom, de te is írj hamar eltelik 1,5 hét.

bár ha jól megnézem én is másfél hét múlva megyek :)

akkor lesz miről beszélgetni :)


majd írj priviben, vagy irok én sziaa !!!

2012. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!