Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+6 hetesen 4D uh-n meg...

16+6 hetesen 4D uh-n meg tudják majd állapítani a picur nemét?

Figyelt kérdés
Van valakinek esetleg képe erről az időszakról amit feltenne, hogy mégis mire számítsak?
2012. márc. 9. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
képem az nincs, de barátnőmnek 14 hetesen megmondták 4D-n hogy kisfia lesz. gondolom ha jól fekszik akkor neked is megtudják mondani
2012. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17 hetesen voltunk, nem tudták megmondani a nemét, csak saccolták, de azt mondta a doki, hogy 50-50%. Na mondom köszi, ezt uh nélkül is megmondtam volna. Egy hét múlva a genetikai uh-n, sima 2d-n azonnal megmondta a doki, hogy kislány és úgy is lett.


Most tuti nem megyek ilyen korán 4d-re, 18 hetesen úgyis meg tudják már mondani, ha úgy fekszik.

2012. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hetesen (+ 2-3 nap) mindhárom gyerekemnél megmondták 4d-n épp ezért is mentem akkor mert akkor már biztosan elkülöníthető a két nem külső jegyek alapján. Két fiú egy lány.
2012. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 timszy25 ***** válasza:
Mi is 16 hetesen voltunk 4d-n és megmondták hogy kisfiú lesz.Igaz hogy csak a vizsgálat végén mert az elején végig háttal volt,de utána már tisztán lehetett látni.
2012. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nekünk is szerencsénk lesz és kiderül, mert már nagyon kíváncsi vagyok :) Nagyon csúnyácska lesz még a picur?
2012. márc. 9. 10:48
 6/8 timszy25 ***** válasza:

Szerintem nem csúnyácska.Nagyon aranyosak.

Nekünk folyamatosan mocorgott,takarta a fejét:)

A szívhangját is negyedszerre sikerült bemérni annyit mocorgott.

2012. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 timszy25 ***** válasza:
Ti mikor mentek a 4d-re?
2012. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesóm 16 hetesen volt 4d uh-on ott lányt mondtak.

18 hetesen ugyanez a doki,csak a kórházban másik gépen kisfiút mondott.

Most megy a 24 hetesre kíváncsian várjuk most mit mondanak.

2012. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!