Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kismamik, ti minden...

22hetes kismamik, ti minden nap érzitek mozogni a babátokat?

Figyelt kérdés
Én tegnap egész nap nem éreztem,meg még ma sem.Kezdek ideges lenni,hogy valami gond van!?Ilyenkor már minden nap kell érezni a picúrt mozogni?
2012. márc. 10. 10:52
 1/4 Babi0906 ***** válasza:
Én 20 hetes voltam amikor először éreztem, azóta minden nap,de nekem mondta is a doki, hogy ha nem is sokat,de minden nap kell, hogy mozogjon. Ha nekem nem akar ficánkolni akkor iszok egy kávét,eszek egy csokit lefekszek és addig beszélek neki meg bökdösöm míg úgy is válaszol :)
2012. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!Lefeküdtem,simogattam a hasamat és egyszer végre megmozdult!:) Mikor fogok már erősebb rúgásokat érezni?Nekem még néha koncentrálni kell,hogy érezzem a mocorgását.Pedig vékony vagyok.
2012. márc. 10. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
ó én a 20.ig csak gyanítottam, meg néha érezgettem, aztán egyszer csak a 21.-en egy bazi nagyot öklözött és onnantól ha nem figyeltem is éreztem délutánonként, hogy mikor van buli odabent :)
2012. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babi0906 ***** válasza:

Én igazából akkor éreztem nagyon (szinte fájt) amikor megfordult,ez volt olyan 23-24 hetesen akkor voltunk uh. és kimutatta,hogy tényleg befordult,mert a doki nem akart nekem hinni :) Azt mondta ezt első babánál nem lehet így megállapítani. Azóta..... Nyugi 1-2 hét és nem kell koncentrálni :D

30 hkm

2012. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!