Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kb.2 hete tart, hogy...

Már kb.2 hete tart, hogy minden nap pár óra alatt 10 perces fájásaim, keményedéseim vannak. (? )

Figyelt kérdés
Nyákdugó sztem. Már rég elment, doki mondta, hogy "tágulgatok".2 napja már elég erősek a fájások, de mindig estére elmúlik, és el tudok aludni. Első fiammal nem szenvedtem ennyit. Mennyi lehet még hátra? Nst nem a legjobb már 3* volt rossz eredmény, de a doki szerint nincs baj, mert szerinte aludt, utána meg már jó volt. Áramlás is jó. Magzatvizet is vettek, tiszta, attól-e vagy nem már 2 napja vérzek. Járt valaki így, hogy ilyen sokáig húzta? 39+4 hkm.
2012. márc. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egészen pontosan így jártam mint te:)

aztán könyörögtem már a végén 41hét2napra hogy indítsák be a szülést.

Császár lett a vége mert nagy volt a baba és be is volt szorulva a mellkasomnál valahova:)

Ugyanígy fájt mint neked, de erős, szülésindító fájásaim nem jöttek:)

Kívánok neked csodás szülést, és gyönyörűséges kisbabát:)

Nem kérdés hogy szép lesz:D

2012. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát, nem szeretnék ilyen sokáig egyben lenni:) De akkor te is így jártál. Szerdán mondták, hogy 3300 gr-os, már most sem kicsi. Állandóan izgulok, hogy eleget mozog-e, áááá, már egy stressz az egész...
2012. márc. 10. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is így volt, jöttek a fájások, estére elmúltak (2. baba, tudom milyen a szülési fájás).


Végül nagy nehezen indították, a minek a vége császár lett, mert 4x volt a babán a köldökzsinór (innen volt az, hogy már indult volna a baba, de nem tudott lejjebb jönni a zsinór miatt).


Remélem nálatok minden rendben lesz:)

majd írd meg mi volt kérlek, kíváncsiak vagyunk :)

Üdv, és jó boldog babázást majd :)

2012. márc. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*aminek, bocsánat mellényomtam :)
2012. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság azóta? Hogy vagy?
2012. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, mikorra született meg a baba? Minden rendben volt a szülésnél?

jó babázást :)

2012. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!