Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova fog küldeni laborvizsgála...

Hova fog küldeni laborvizsgálatra első alkalommal az orvosm?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek a magándokimhoz, aki a Szent Istvánban vezet le szüléseket, de én a 22.ker-ben lakom. Hova fog küldeni vérvételre, a Szent Istvánba vagy a 22. kerületi SZTK-ba? Háziorvoshoz el kell majd mennem?

2012. márc. 11. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor Szent Istvánba és a háziorvoshoz nem kell bemenned csak a védönödhöz
2012. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem a lakóhelyemen lévő laborba küldtek...bár nekem nincs fogadott orvosom, akihez járok Ő is itt rendel sztk-ban.


üdv, 10+4hkm

2012. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ.Én is ott szültem(idén megint ott fogok),volt/van fogadott dokim,de Ő azt tanácsolta,ha meg tudom oldani,oldjam meg sztk-ban,mert az Istvánban rettenet sokat kell várni(ez tényleg így van).Szerencsére nekem van egy jó fej sztk-s dokim(aki szüléseket nem vezet),így Ő ott mindent megold nekem(ekg,laborok stb.),minimális várakozással2 gyerekes+10hkm
2012. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,és 1x kell menned háziorvoshoz(meg fogorvoshoz is),mivel Ő is pecsétel(a belgyógyászati vizsgálatot Ő pecsételi).Én már voltam,és kérdezte,hogy adjon-e beutalót laborra,meg ekg-ra,de mondtam,hogy nem kell,mert meg tudom oldani.
2012. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a nőgyogyi adott beutalót, (soteII) amivel mentem a házidokihoz, és az alapján ő írt beutalót a kerületi sztk-ba, ami itt van mellettünk. Most mondták is a vérvétele, hogy "az X doktorúr felcsapott nőgyógyásznak" Gondoltam: nem, csak ha a nőgyógyászom beutalójával jönnék, elküldenétek a fenébe... A fiamnál két éve szóvá tették, hogy mi az, hogy nem voltam még a kerületi terhesgondozáson, és miért nem innen van a nőgyógyásztól a beutalóm vérvételre.... Mintha nem tudnák, hogy fogadott magán dokik is léteznek... A soteII hozánk messze van, ezért oldom meg így...
2012. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is az Istvában szültem 2009.-ben és most is ott fogok 2012.ben :)


Magándokim volt az első babánál és az Istvánban volt mindig vérvétel-vizelet minden ilyesmi.


Most az Istvánban van fogadott orvosom, és most is ide megyek laborra!

2012. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!