Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így valaki? Normális ez?

Volt már így valaki? Normális ez?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok, 2 napja zöldes árnyalatú a székletem. A kismama blogon olvastam, hogy a hormonok is okozhatják, nem kell vele foglalkozni.

A Gravida és a Béres magne b6 is okozhatja ezt?


2012. márc. 13. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Vasat nem szedsz? Nekem a vastól szokott a normálhoz képest zöldesebb lenni. Esetleg a Gravidában lévő vas? Bár talán abban nincs annyi.
2012. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 mg vas van benne, attól lenne? Egy hónapja voltam vérvételen (akkor még ugye elvileg nem voltam kismama), a vasam picit magas, lehet attól van? Ne szedjem akkor? Melyik magzatvédő vitaminban nincs vas?
2012. márc. 13. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
A Femibionban nincsen vas. Elég drága, de az egyik legjobb kismama vitamin. Nagyon vigyázz, ne adagold túl a vasat, az nem tesz jót!
2012. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha pár napig nem szedem a vitamint csak esetleg folsavat és magne b6-ot? Akkor veszek majd femibiont, mennyibe kerül amúgy?
2012. márc. 13. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel az egyik legjobb a Femibion, ezért az egyik legdrágább is. A 12. hétig szedhető kb. 3000Ft/30db, a 12. hét után szedendő pedig 5000Ft körül van /30 db. Azért ilyen drága, mert ez az egyetlen vitamin, amihez van omega 3 kapszula is, ami nagyon jót tesz a babának! Az önmagában sem olcsó!!!
2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán kibírható az ára, a babáért mindent. 2 éve a lányommal Elevitet, majd a 12 héttől Hipp-natalt ittam. De ha a Femibion ennyire jó akkor lehet maradok ennél végig!
2012. márc. 13. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Femibion. Ezt szedtem a Lányommal és most a második Babánál sem volt kérdés. Még nem hallottam panaszt rá! Mindenki dícséri! Remélem Neked is beválik! Boldog Baba várást!
2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem jó lesz, de szerinted ha pár napig csak a folsavat szedem az nem lesz baj? A magne b6-ról azt hallottam semmit sem ér.
2012. márc. 13. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a Magne B6 semmit sem ér? Hát kötelező kelléke minden kismamának! Amint érzed, hogy feszültebb vagy, vagy a pocakod feszül, azonnal Magne B6 és pihi. Hihetetlen, miket mondanak. Nekem majd' 2 hónapig ment a hasam az elején. Csak napi egyszer, tehát nem mondható hasmenésnek, de nem rendes széklet volt. A sok vitamintól is mehet a hasad, szerintem nekem attól volt. 28h kismama
2012. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!