Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után összehúzódnak és...

Szülés után összehúzódnak és elhalványodnak a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
A 8. hónapig nem volt egyetlen terhességi csíkom se. Most a köldökömtől lefelé teljesen becsíkosodtam.
2008. ápr. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan kenegeted, akkor majdnem teljesen eltűnnek majd.
2008. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen el fognak halványulni, de eltűnni soha nem fognak!De ne is izgasson,a lényeg hogy a baba és te egészségesek legyetek, hidd el így is szép anyuka leszel! Sok boldogságot! 18 hetes kismama
2008. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,halványodnak, de eltűnni nem fognak-kenegesd.
2008. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem meg nincs a hasamon,de 16 eves korom ota a derekamon,a fenekemen,cicimen vannak.

En voltam kulombozo kezeleseken,de komolyan egyik sem volt hatasos.Kifeheredtek idovel,de elmulni nem mulnak.

Viszont vmelyik tv-n vagy az rtl klub-on,vagy a tv2-n volt egy musor,ahol vmilyen ultrahangos kutyuvel probalkoztak,es eleg jo eredmenyt ertek el vele.Sajnos mar nem emlekszem,h mi volt a musor cime,de vagy a 2 testor,vagy az rtl-en a Babavilag c.musorban lattam.

Viszont szeritnem akkor is kenegesd ha mar van,h esetleg tobb ne legyen rajta,aztan majd csak kitalalnak nekunk vmit ami el tudja teljesen tuntetni.

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem baromi vékony a bőröm,és a pocim szinte térképesre repedt:(De tudom,mert kamaszkoromból vannak,hogy szépen elhalványuln,és ha kicsit rágyursz,hogy ne legyen nagyon hájas a pocid,akkor szépen össze is fognak húzódni.Amúgy lehet kapni valami krémet is,ami elméletileg segítik a csíkok halványulását.
2008. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!