Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek? Összezavarodtam :- (

Segitenétek? Összezavarodtam :- (

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok. A fogadott dokim Timmermann és a Sote 2 készülünk szülni. De a 12.heti vizsgálatom óta vmi megváltozott bennem... Továbbra is jó dokinak tartom de a 12.heti szűrésen a tarkóredő 3,3 lett igy megyek amniocentézisre ( a kombináltam amúgy NEGATIV lett, 1:480 ) Viszont ő olyan lemondóan beszélt a babbáról! :-(( Aztán elmentem az Istenhgyre ahol Hajdu és Báthorfi doki pedig nagyon pozitivak voltak,hogy ezzel a babával minden rendben van és hogy az amnio csak biztonságból van. A Bajcsi kórház genetika osztályán is azt mondták,hogy minden oké. Én továbbra is nagyra tartom az orvosomat de nem értem,hogy 3 nagytekintélyű orvos pozitiv és azt mondja hogy ez egy egészséges baba és ő pedig olyan máshogy áll ehez... A másik,hogy én megkérdeztem,hogy mennyi a szülésés azt mondta,hogy amennyit tudunk adni annyi. Errefel mindenhol azt olvasom,hogy a magánrendelés 10X tehát 100 ezer. Nekem ez nagyon sok egy programozott császáért :-(( Hiszen hónapokkal előbb tudná,hogy mikor műt,ez nem éjjeli hivás lesz vagy ilyesmi. Ingyenes az Uzsoki kórházhoz tartoznék de ott nincs koraszülött osztály! Az első fiam koraszülött lett,elszakitották tőllem igy most fontos lenne,hogy tuti olyan helyen szüljek ahol mindenre fel vannak készuülve. Mit tegyek szerintetek??
2012. márc. 19. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

szia először is, sztem a dokid nem látja neg a helyzetet csak tapasztalatbol nem akar reményt ébreszteni de amjd meglátod az amnio eredménynek ö is örülni fog, ha eddig kedves volt és te is jonak tartod, ne vállt, ha elvállalja a progr császárt, .. akkor meg föleg, lehet nehezen találnál már most ilyet, meg amugy is ö ismer, tud mindent rolad, az meg hogy nincs 100 ezer ft-t rá, tök normális, nekem 50 ezer ft-át adtam császárért (mondjuk nálam este volt és sürgösségi) de alig akarta elfogadni a dokim. sztem ha a rendeléseken amugy is fizetsz, ne adj 50-601-nál többet. nekem ez a véleményem.

ápolonő

2012. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy irtál! Azért lesz programozott császárom,mert az első is császár volt és a méhem miatt máshogy nem lehet. Én is ebben bizo,hogy az amnio eredménye után visszatért minden a régi kerékvágásba. Mi is kb 50ezret tudunk szánni a szülésre. Csak tudod olyan nehéz ez mert az Istenhegyen a Hajdu dokinő egy profi és ő nagyon biztat,ő fogja csinálni az amniot is.
2012. márc. 19. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetes vagyok, holnap megyek a méhlepény mintavételre a bajcsyba a korom miatt (38) én őszintén tudom ajánlani az orvosom, dr kassai enikő 4 gyermekes anyuka, istvánba szülész nőgyógyász, magándrendelés teréz krt, 6-10.000 között, nincs tarifa én is császárral fogok szülni kb 50 ezer.
2012. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jártam Timmermannhoz, de csak uh-ra és meg voltam vele elégedve. (A II-esen szültem én is mindkettőt, most is oda készülök.)

Viszont talán ez segít a hozzáállását megmagyarázni, hogy náluk az 1:1000 alatt az már pozitív eredménynek számít és tovább kell küldeniük. Ezt most csak onnan tudom, hogy ugye az én dokim is a II-es klinikán van és 3 napja voltam ott, mikor volt egy kismama 1:950 kombinált teszttel és őt is küldték amniora, mert hát az a biztos. A genetikusok ugye másképp nézik. Hajdu doktornő nagyon jó! :)

Én csak az óvatossága miatt nem hagynám ott.

Pénz pedig: te megkérdezted, ő válaszolt. Ha nem mondott konkrét árat akkor adsz amennyit gondolsz vagy tudsz.

Amúgy megcsináltattad már az amniot?

2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az amminohoz en nem tudok hazzaszolni de ha megkerdezted a tarifat es azt mondta, hogy annyit adsz amennyit tudsz akkor szerintem ne foglalkozz azzal, hogy hol es mikor mit/mennyit irnak.
2012. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! Ma voltam nála és mindent megbeszéltünk,nagyon kedves volt és elmondta,hogy ő csak alapos akar lenni hogy ezen túllegyünk,megnyugodjuk és utánna biztosra tudjuk az eredményt. Megnyugodtam teljesen,én őt nagyon jó orvosnak tartom csak ezt megkellett beszélni és igy már értem őt. Holnap megyek amniora és eléggé izgulok.
2012. márc. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!