Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon jók a...

12 hetes ultrahangon jók a méretek?

Figyelt kérdés
CRL: 52 mm, Nt: 1.7 mm. nem mondta a doki hogy mikor kell menni megint, nincs semmi panaszom. Nektek mikor kellett menni?
2012. márc. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes méretek, nálunk ezután 16 hetesen volt négyes teszt, 18 hetesen a következő uh. De ezt a védőnődnek említenie kellett!
2012. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 hetesen afp (vérvétel).
2012. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12. héten van egy fizetős vérvétel kromoszőma rendellenesség szűrésére

Kötelező: 16. héten AFP, nagy labor, vércsoport meghatározás, és jó pár féle fertőző betegség szűrése (pl: hepatitis stb)

16-18. hét között lehet kérni még egy fizetőset (szintén rendellenességek szűrésére) Quartett teszt.

A két fizetős együttesen az Integrált teszt, összesen 22 000 volt a kettő (7000 az 1. és 15.000 a 2.)

18-20. héten genetikai ultrahang, ide AFP eredménnyel kell menni

24-26. héten terheléses vércukor

30-32. hét ultrahang


Az orvosod és a védőnőd a havi terhesgondozás alkalmával elvileg elmondja az aktuális vizsgálatokat!

De sajnos nem árt képben lenned, mert némelyik kicsit felületes! A vérvételekre beutaló kell!

2012. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindekinek. sajnos a védőnő és az orvos is felületes, csak a fizetős vizsgálatokat említették. most már képben vagyok. köszi
2012. márc. 21. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
látom már rég született a kérdés, de hátha valakit még foglalkoztat a dolog. Rájöttem, h a méret tényleg nem számít :)) 2 napja voltam magándokinál, 12+1 kor 58 mm CRL-t mért. Ma elmentem sztk dokihoz integrált tesztet csináltatni (Rókusban csak 9000ft!) és 54 mm-es CRL-t mértek.. erről ennyit :)
2014. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!