Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák, akik...

Kecskeméti kismamák, akik augusztusra vagytok kiírva, hogy vagytok? Sokan vagyunk? 18 hkm

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 hetes vagyok ikrekkel. Remélem augusztusban születnek:).

Kismamaságot jól viselem, csak most elég náthás vagyok sajna.

Te hogy vagy?


19+ 4 h km

2012. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is benyaltam valami nátha szerűséget, egyenlőre a torkom fáj és köhögök, de lázas szerencsére nem vagyok... Remélem h mihamarabb meggyógyulunk!!! Kecskeméten is szülsz majd? Mikorra vagy eredetileg kiírva?
2012. márc. 21. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást Neked is!

Igen Kecskeméten. Te is?

Aug. 11. Te?

2012. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia,


Kecskemét és augusztus 20. De veszélyeztetett vagyok, valószínűleg az egész augusztust benn töltöm majd :(

Jól vagy?



Jó babavárást!

2012. márc. 22. 08:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért vagy veszélyeztetett? Én is az vagyok, azért, mert ikrek. Lehet engem is befektetnek hamarabb a 2 baba miatt, de nem biztos.

Akkor gondolom nem dolgozol.

Én még igen, még egy pár hetet.

Még náthás vagyok. Meg parázok kicsit, megyek leszedetni nemsoká egy anyajegyet (ma szabin vagyok).

Te jobban vagy?

2012. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajna még nem vagyok jobban... Nem dolgozok, már az 5. héttől. Uterus bicornis miatt, terhességi vészeshányás miatt vagyok veszélyeztetett + volt már vetélésem ami miatt úgyszint nem dolgozhatok. Az első ok ami miatt valószínáleg hamarabb be kell majd feküdnöm...


szép napot!

2012. márc. 22. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kétszarvú méhet jelent? Ez okoz majd problémát? Remélem a hányás már elmúlt.


Az nlcafe.hu-n van aug-i babavárós topik, igaz csak ketten szülünk ott Kecskeméten.


Jó éjt!

2012. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!