Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van okom aggódni?...

Szerintetek van okom aggódni? Az AFP eredményem 19mg/ml és 20 - jó.

Figyelt kérdés

A 12 hetes ultrahang eredményem :Élő magzat medence végű fekvésben. a lepény jól tapad jó helyen a hátsó falon.Magzatvíz mennyisége átlagos. Fejlődési rendellenességre utaló jel nem látható. BPD:21mm. Nyaki redő:3 mm alatt Orrcsont ábrázolódik.

16 hetes ultrahang:Élő magzat fejvégű fekvésben. A lepény jól tapad jó helyen a hátsó falon.Magzatvíz mennyisége átlagos. Rendellenességre utaló jel nem látható. BPD:33mm. AC=110mm FL=19mm Súlybecslés 161g.

A genetikus azt mondta hogy nem valószínű de én mégis félek! Köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 22. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen AFP-s kérdés van,és mindegyiken leírják(de általában a dokik is elmondják),hogy ez már egy elavult vizsgálat,ami NEM mérvadó!Reméljük hamarosan kikerül a kötelező vizsgálatok közül,mert másra sem jó,csak arra,hogy frászt hozzon ránk.2gyerekes+12hkm
2012. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 17 hetes vagyok (első baba) és elhiszem, hogy máson sem jár az eszed, de:

"Rendellenességre utaló jel nem látható"

Akkor mitől félsz? Pláne ha a genetikus is megerősítette ezt, ennél többet senki nem tud mondani. Nyugi, pihi...;)

2012. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De én azért félek nagyon mert már volt egy babám aki nem lehetett az enyém mert a 19.héten derült ki hogy beteg nyitott gerince volt és előtte való héten voltam 4D-s ultrahangon és nem mondták. És meg kellett szülnöm is a 19.héten. És annál pedig teljesen jó volt az AFP-m. Ezért félek mert nem szeretném elveszíteni. :(
2012. márc. 22. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azzal, hogy félsz vagy aggódsz nem segítesz akkor sem, ha baj van...
2012. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!