Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon érzékeny mellbimbó,...

Nagyon érzékeny mellbimbó, amely mintha égne. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek, hogy az érzékeny mellbimbója mintha égett volna mensi elött? vagy terhesség is lehet? Esetleg ciszta?
2012. márc. 22. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Nagyon égett és ha a póló hozzáért sírni tudtam volna annyira fájt. 6 hetes terhes voltam. Ez egyértelmű tünet. Legalábbis nálam máskor nem volt ilyen csak a terhességeimnél. Elnézést ha valakinek esetleg volt.

Mikor kellene megjöjjön?

2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit fals témakör. Általában terhesség alatt szokott égni. Ha kimarad tesztelj és kiderül.
2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem most. Negatív. Ma vagyok az aktus utáni 12.reggelen.
2012. márc. 23. 05:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit még korai akkor. Két nap múlva csinálj újat. Nekem mikor égett és fájt, anyukám mondta, hogy tuti baba és csináltam tesztet negatív lett de két napra rá pozi.
2012. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen vasárnap fogok
2012. márc. 23. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, reggel teszteltem. Negatív. Igaz, PCOS miatt nagyon rendszertelen a menszi, de mivel szedek hormon gyogyót, igy 28 nappal számoltam. Holnap lenne a 14.nap aktus után... Lehet hogy a teszt sem jó, ma veszek másik fajtát.
2012. márc. 24. 07:06
 7/10 A kérdező kommentje:
A mai is negativ!
2012. márc. 25. 08:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod elvileg? Mert tényleg égni inkább terhesség alatt szokott. Lehet, hogy dokihoz kéne menni vérvételre és ő jobban megtudná mondani. Más tüneted is van?
2012. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
PCOS-es vagyok, januárban volt meg utoljára, szóval nekem kiszámithatalan mikor jön meg.De msot 1 hónapja clostyllbegytet szedekl, elvileg ettől meg kellene jönnie... Más tünet.... Hát, reggeli pozi ovuteszt volt 3 napon át, a mellbimbóm nagyon fáj, délután már alig birom nyitvatartani a szemem, de ma csökkent a hőm 2 fokot, már csak 36,6, az elmult napokban 36.8 és 37 volt....
2012. márc. 25. 16:18
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és tegnap voltam dokinál, hüvelyi UH-val meegnézett,nem látott semmit, csak a sok ks cisztát a petefészkemben. Azt mondta valószinüleg nem vagyok terhes. Mondjuk nem mondtam neki, hogy aktus utáni 13.napon vagyok...Azt mondta várjak még 2 hetet, hátha valami csoda folytán mégis terhes vagyok, csak túl kicsi, ha nem jön meg 2 hét mulva, akkor menjek, és ad norculutot...
2012. márc. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!