Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 23. heti vérvételnél egy...

A 23. heti vérvételnél egy kicsivel több a fehérvérsejt számom, a vörösvérsejt viszont kevesebb. Mitől van ez és milyen veszélynek vagyunk kitéve a babával?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, de mióta megvan a leletem, azóta rágódom, mert még sosem tértek el ezek az eredmények. A többi leletem az jó.
2008. ápr. 14. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várd magatoktól hogy minden stimmeljen,hiszem megváltozott a szerrvezetünk teljes mértékben. A vvt kevés hisz nagyobb igénye van a babának,és a legtöbb kismamának ez az értéke alacsonyabb. A fehérvérsejt emelkedése sem jelent sokszor semmit,attól függ,hogy mekkora a különbség,lehet gyulladás, de ahhoz nagyon emelkedettnek kell lennie,ha kicsit több,nem baj,sztem nem kell rosszra gondolni,nekem azt mondta az orvosom, ezek olyan határok,amit elég nehéz egy egészséges embernek is elérnie,nem hogy egy terhes nőnek.

Beszéld meg a dokival, de semmiképp ne pánikolj ezen,semmi baj.Boldog babavárást!!

25 hetes kismama,akinek alacsony a vvt-,je és a fehérvérsejte magasabb, de csak egy kicsit:-)

2008. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Ez normális dolog.Nekem is a cukorterheléses véreredményemnél,a fehérvérsejt számom:13,73 a vörösvértest:3,75 Látta az orvosom is,belgyógyász is nincsen semmi baj nincsen gyulladás,azt mondták lesz ez még rosszabb is.Üdv 27hetes kismama
2008. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!