Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes terhes vagyok....

6. hetes terhes vagyok. Duphaston mellett 1 hete szedem. Tegnap este mensis görcsöm volt, ma enyhe barna. Járt már valaki igy, baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyedbe én megmutatnám magama egy dokinak.


Én is szedtem duphastont a 6. héttől. A 8. héten elkezdtem barnázni. 1 hétig barnáztam,majd elmúlt. Azóta már 18hetes vagyok.

Pihenj amennyit csak tudsz. Egyél sok vitamindús ételt. Nekem bevált!

Ja és próbálj nem idegeskedni. Ez mondjuk nekem se sikerült mindig.

Boldog babavárást!

2012. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta akkor hivjam ha vérzék. azért kérdezlek titeket mit csináljak. Köszi a választ.
2012. márc. 26. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen,a doki más nem tud tenni,ha szeded a duphastont. Pihenj nagyok sokat,feküdj.Én még mg+b6-ot szedtem.A görcsökre az nagyon jó. Én herbáriásat vagy béreseset szedtem,mert abban több mg van.

Én is nagyon megijedtem,hogy baj lesz,de szerencsére nem lett.A 12heti UH-ra remegő gyomorral mentem,mert a barnázás után az volt az első UH. Amikor megláttam a baba szívét dobogni,könny szökött a szemembe.

Tényleg az a legfontosabb,hogy ne idegeskedj és pihenj sokat.

Drukkolok,hogy minden rendben legyen.


Első voltam.

2012. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy írtál ilyenkor minden válasz segítség mikor az ember kétségbe van esve. Szép napot.
2012. márc. 26. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:
A barnázást már csak nagyon kicsi választja el a vérzéstől. Szerintem igen, baj van/lesz. Hívd fel.
2012. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből rémeket látni, és ijesztgetni szegény kérdezőt. Nem feltétlenül lesz barnázásból vérzés.

Nekem is volt barnázásom, szedtem a duphastont, feküdtem 1 hétig folyamatosan, és elmúlt.

Ha aggaszt, menj be az ügyeletre!!

Majd írd meg, hogy mi lett!

2012. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem rémisztgetés, én elkezdtem barnázni, majd jobban, majd megjött. A barnázás sosem jó, lehet belőle gond is. Inkább ezt írom, hogy menjen dokihoz, minthogy azt, hogy ne, és nem megy el, és gond lesz. már bocsi, de én meg attól vagyok rosszul, amikor lebeszéltek a dokiról, ha ilyen van.
2012. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem beszél le senki a dokirol.Csak a doki mondta csak akkor hivjam ha vérzek vagy baj van. Azért ilyedtem meg mert az előző hét kedden irta fel a gyogyszert tegnap el is multa és ma megint jelentkezett.
2012. márc. 26. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem apránként múlt el. A végén már csak reggelente volt egy pici. És utána az is elmúlt.

Volt barnázásom a 15. héten is,de akkor csak pár napig tartott és akkor is a végén már csak reggelente volt egy pici.

Lehet egy-két nap és reggel se lesz.

2012. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!