Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy csak nagyon...

Normális, hogy csak nagyon ritkán érzem a kisbabám mozgását? Azt is csak akkor ha fekszem, este v. reggel, napközben nem veszem észre.

Figyelt kérdés
Csak egy hét múlva megyek dokihoz, hogy láthassam minden rendben van a kicsivel. Aggódom egy kicsit. 18 hetes kismami
2008. ápr. 14. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez ebben a korban teljesen természetes, még jó pár hétig így is marad majd.

nekem is csak reggel mutatta meg magát, és aztán este éreztem, mikor feküdtem. Ez teljesen rendben van így. Nem lesz semmi baj!

Bezzeg később, fogsz még könyörögni ezért a korszakért.-)

2008. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljessen normális.Nekem is 18 hetessen mozdult meg elősször,de az még olyan gyenge hogy volt napokig sem éreztem semmit utánna.Ne aggódj majd még fogod érezni őt jó rendessen.Én 32 hetes vagyok és néha olyan akciójai vannak hogy fájdalmas,és van ugy hogy megállás nélül rugdos a 24 órában.Boldog babavárást!!!
2008. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,nincs gond.Én 18hetesen éreztem elöször és ritkán.Nem túl nagy és van még bőven helye ahol mozoghat,amit nem érzel föleg ha aktiv vagy napközben.Általában a kicsik napközben "megbújnak"és este v.reggel amikor nyugalom van akkor kicánkolnak.Most 23hetes vagyok és egyre jobban érzem a mozgást,ami erősebb már.Csak semmi pánik,minden ok.Késöbb napközben is fogod érezni.Nyugalom!Boldog babvárást!
2008. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Nagyon boldog babavárást nektek is!
2008. ápr. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!