Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis terhes vagyok?

Mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 napot késik a havim. Egy hete volt egy barna folt, azt hittem megjön. Elkezdtem "görcsölni", ami igazából nem is volt görcs, tompa fájások, a mellem duzzadt, mint amikor megjön, és a hasam is felduzzadt. Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. (Tudom, ez gyakori.)Mára elmúlt minden fájdalom, csak kb. 5 percenként járok pisilni. Tesztet nem merek már csinálni. Mértem a hőmérsékletem és 37.2. Menstruációra utaló jelek teljesen megszűntek.

Mikor csináljam a következő tesztet? Mennyi esély van a terhességre?



2012. márc. 27. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barna folt és görcs volt még csak a beágyazódás. Akkor 3-4 nap múlva már mutatja a teszt. Sztem nagyon esélyes, hogy baba van a dologban.:) Drukkolok, és írd majd meg a következő teszteredményt!
2012. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is esélyesnek tartom. Pár nap kell még, és kimutatja.
2012. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyonnagyon esélyes a baba. Lehetett a beágyazódás a barna folt, akkor 3-4 nap múlva már mutathatja a teszt. Hétvégén csinálj tesztet.
2012. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez babát jelentett, bár a teszt pozitív lett, de ez valóban nem sokat jelent, és nagy késés után teszteltem, mert nem akartam csalódni. :)


Drukkolok!

33 hetes km

2012. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:) nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. Mindenképp megírom a fejleményeket!
2012. márc. 27. 14:51
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, mert nekem is ezek voltak a tünetek. Pár nap múlva tesztelj
2012. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyanús, szerintem is esélyes a terhesség. Pár napot várj és akkor csinálj tesztet!
2012. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy hétfői napon volt egy kis barnázgatás, és rá következő hétfőn reggel csináltam tesztet és pozitív lett.

Szerintem holnap, holnapután csinálj még egy tesztet.

Én babásnak gondollak:-)

2012. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélyes vagy, és néhány nap múlva tesztelj újra!
2012. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:) reggel csináltam tesztet! Kicsit halvány, de egyértelműen pozitív! Párommal nagyon boldogok vagyunk! Köszönöm szépen az összes kedves kommentet! :)
2012. márc. 29. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!