Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókuszmatrac vagy sima szivacs?

Kókuszmatrac vagy sima szivacs?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?most szeretnénk venni csak még nem tudom eldönteni hogy melyik legyen
2012. márc. 27. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a szivacs nem jó, nem biztosít kényelmes, helyes testtartást alvás közben, persze ezek a modern szivacsok/memory habszivacsok már jobbak, de én rugós matrac párti vagyok.
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
gyerekágyba szivacs, bár most nagyon felkapottak a kókuszmatracok, de nem sokat érnek (már amennyivel drágább)
2012. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gyerekágyba szivacs,és mi is azon alszunk, én nagyon nem szeretem a rugósat. Nekem nagyon kényelmetlen, az meg főleg, hogy még a Cardo-nál is ha felállok róla, a másik megemelkedik aki rajta fekszik. Ha gyerekágyba van, és odabújok mellé, képtelenség úgy felállni, hogy ne ébresszem fel közben. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Kókuszmatrac meg felesleges, annyival nem jobb, mint amennyivel drágább.

2012. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kiságyba lenne!!nem tudom eldönteni mert az első baba lesz.igazából azt szeretném hogy a babának kényelmes legyen!
2012. márc. 27. 20:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi sima IKEAs szivacsot vettünk, nincs vele semmi baj, jókat alszik rajta a kis lurkó.
2012. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi kókuszmatracot vettünk az itthoni és azért mert kemény, nem formálódik el. A mobil kiságyunkban ami a nagyinál van, szivacs van, teljesen besüppedt már ott ahol fekszik. Ki is dobtam. Pedig 7ezerért vettük bele. :(
2012. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem vennék kókuszmatracot... a sima is TÖKÉLETES. Egyáltalán nem süpped be nekem két gyerekem is két éves korig használta, tehát már négy éves, sehol egy süppedés... :/ lehet keményebb fajta, de sima szivacs... azért egy 5-15 kg alatt főleg amennyit egy idő után fészkelődnek, befigyelnék ha gödrös lenne :D :P

a levegőzés miatt meg megint fölösleges, ugyanis célszerű gumis lepedőt használni, különben az első hányás után dobhatod a kukába :) pár héten belül három gyerkőcös anyuka :) persze ha nem sok az árbeli különbség akkor "teljesen mindegy.." de puklis nem lesz sem gödrös :)))

2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!úgy látom szinte mindenki a szivacsot ajánlja :)
2012. márc. 27. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
mi kókuszt vettünk,mert ha a baba hason alszik, a fejét pedig előre beledugja a matracba,akkor is kap levegőt.(bölcsőhalál egyik rizikója) + kemény. A gyerekek szeretik, jókat alszanak rajta, szerintem azt az 5000 ft-ot megéri (novotex), ha megtehetitek.
2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az utolsóval értek egyet teljesen.

nekünk is kókuszmatracunk van, nagyon szeretjük. jókat alszik rajta, és nem utolsósorban anti-allergén, nem mindegy min alszik a kicsi.

2012. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!