Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, a babamat...

23 hetes vagyok, a babamat mindig a hasam aljan erzem mozogni, ritkan felül, akkor az jelenti hogy lent van a laba es felül a feje?

Figyelt kérdés
vagyis ül a dragam?mert a köldök es a szemeremcsont közt feluton erzem allandoan,biztos az a laba mert igen nagyokat is rug.miert nem fordul meg gyakrabban?meg nem kell tudom de neki igy jo mindig?vagy meg a gravitaciot követi?
2009. jún. 15. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az időszakban még bizony lent vannak a lábacskák és fent a fej, ahogy Te is írtad. A 30. hét táján fordul irányba a manó, mert akkor már a fordított helyzetben több helye van.

A belső szerveid bizonyos korlátot képeznek, hogy merre tud mocorogni, még akkor is, mikor még nem túl nagy baba.

Nálam a leányzó szinte végig a jobb oldalamon fekszik és a bal oldalamon rúg, motoszkál :-) Ha valamilyen alvási pozícióm nem tetszik neki, akkor azt jó nagy rúgásokkal értésemre adja, hogy anya forduljon meg :-)

úgyhogy nyugodj meg, úgy helyezkedik a manód, ahogy neki a legkényelmesebb :-)

jó babázást!

38+3 hetes km

2009. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 24. hét közepén tartok, de amióta érzem Őt, szinte mindig a köldökön alatti sávban rugdos. 1,5 hete voltam a dokimnál, s azt mondta, hogy gyönyörű fejfekvésű, s lehet, hogy úgyis marad, bár még megfordulhat. Azóta utánajártam/kérdeztem, elméletileg a 32. hét után fordulnak a helyükre, de több kismama is mondta, hogy a 20. hét környékén (sőt volt 18. is!) már fejjel lefelé volt, s úgy is maradt szülésig.

Én sem értem, hogy így hogy tud annyira lent bökdösni, de igaza lehet a dokimnak, mert sokszor érzem a kis fejét is ott lent, mikor nekifeszül. Tegnap emiatt alig tudtam megágyazni:-)

Szerintem Te se aggódj, a Kicsi úgy helyezkedik, ahogy neki a legkényelmesebb!

2009. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!