Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hét 6 naposan küldtek...

Tundecske kérdése:

15 hét 6 naposan küldtek AFP-re. A hcg normálisan 13300 és 254000 közt kéne, hogy legyen. Nekem 8800 lett. Volt már valakinek ennyire alacsony?

Figyelt kérdés
Ez mire utal? Azt hallottam, hogy elhalt babára vagy közelgő vetélésre. Holnap megyek UH-ra, és nagyon félek!
2012. márc. 29. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy nem tudok válaszolni, de nálunk pl. nem is nézik:(:(
2012. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét babámnál nagyon alacsony volt. Az egyik 3 éves múlt és a nagypapájánál alszik, a másik 13 napos és az ágyába alszik.

Ne olvass rémhíreket, mert tiszta ideg leszel mire megszületik a babád! Az AFP vizsgálat rövid időn belül eltörlésre kerül annyira elavult,és nem mérvadó vizsgálat. Nyugi!

Boldog babavárást!

2012. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj! Én is csak hülyeségeket hallottam erről az AFP-ről. Van akinek beteg babát mutatott, elment amniora és kiderült, hogy makk egészséges. Erre szerintem nem lehet adni, ahogy az előző írta elavult.
2012. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az AFP-t nem a megfelelő időben nézik, akkor rossz lesz az eredmény.

16-17-18 -dik hét környékén nézik, függ a baba méretétől is.


A 12 hetes UH után volt kombinált teszted? Az is a Down kórt szűri, mostanában azt mondják pontosabb mint az AFP.


De lehet magánklinikákon is kérni Dowd szűrést, ahol 90 - 95 %-ban megmondják az eredményt.


Ne aggódj! De a Te és párod nyugalma a legfontosabb! Ha úgy érzitek, csináltassatok egy vizsgálatot.

De akkor ne halogassátok.

2012. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igazat adok a 4-es válaszolonak. Mi a 13héten voltunk a kombinált szűrésen az Istenhegyi Géndiagnosztika központban (30000ft)ott mindent rendben találtak, az AFP-re minket is később küldtek, mert nem tudják pontosan kiszámolni. Mivel nekünk se lett jó az eredmény elküldtek a MÁV kórházba, ott is minden rendben volt. Ha nem vérzel-barnázol nem lesz semmi gond. Drukkolok nektek.

(26hetes kismama)

2012. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!