Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad kádban fürdeni?

Szabad kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy a zuhanyzás ajánlott,de én imádok a kádban ellazulni és a pocakomnak is olyan jó érzés.Általában mocorogni szokott a bébim fürdésnél.Ezzel árthatok neki?

2012. márc. 29. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem már az elejétől tiltottak a kádfürdőzéstől, mert alhasi vérbőséget okozhat! Igaz nekem volt hematómám is. Jelenleg 13hetes vagyok, de nekem most sem szabad, csak zuhanyozni!


13hkm

2012. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Első trimeszterben tusoltam. Utána fürödtem. Én is imádok belefeküdni,nagyon ellazít és jól kikapcsol.Ez a harmadik terhességem és 38. hétben járunk. Persze a víz nem túl meleg,hanem kellemes...Nálunk nem volt ebből soha probléma :D
2012. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem árthat, de ne legyen forró! Addig a kezeddel nézd, addig ne is ülj bele!
2012. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha jól esik és nem túl meleg a víz, csináld! Nyilván otthon tiszta a kád, és meg is szoktad a flórát. Csak a forró víz árt neki, meg ha valami fertőzést kapsz, de ezt meg tudod akadályozni a kád fertőtlenítésével!


Boldog babavárást, lazulj jókat, az használ!

2012. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!