Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a Milán és az...

Mit szóltok a Milán és az Áron névhez?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Németh lenne :-).
2012. márc. 31. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenáron?
2012. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Minden második gyerek Milán, és Áron.Elkiabálod magad a homokozóban, legalább 2-3 gyerek fog figyelni erre a névre.
2012. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondom én hogy minden áron!
2012. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mostanában sűrűn adják ezeket a neveket is: Benet, Noel, Zoárd, Bernát és ezt a kettőt is. Én valami találóbb nevet adnék neki. Jó nem a radiátorra gondolok, meg hasonlókra :D
2012. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Milán tetszik ezen kettő közül jobban,de ez sem annyira,hogy adnám a gyerekemnek.Mostanában sok gyereket hívnak így (ez engem nem zavar,kislányomnak sem adtam ritka nevet.)De nekem valahogy elcsépelt ez a név.Ha nektek tetszik bátran add,ugyanis soha nem lesz olyan név amire minden ember azt mondaná,hogy gyönyörű név!

31hetes kismami

2012. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha csak e kettő közül lehetne választani, akkor a Németh névhez mindenképpen a Milán illik, így szép csengésű. Az Áronnal együtt valóban van valamilyen fura "visszhangja".:) Mivel a Németh név is jelentéssel bír és az "áron"-t is lehet egy ragozott szóként értelmezni.:)


Egyébként szerintem mindkettő szép név alapvetően, és az, hogy mennyire gyakori vagy sem, ez ne legyen a döntésed alapja - szerintem.:) Nem könnyű fiúnevet választani...

2012. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ehhez a vezeték névhez én is a Milánt adnám.

Nekem mondjuk egyik sem tetszik annyira hogy adjam is a fiamnak, meg elég felkapott lett, de ne ez befolyásoljon. Ha ezek tetszenek akkor ezek közül válassz. És a Milánt:)

2012. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :-)
2012. márc. 31. 17:38
 9/13 anonim ***** válasza:
2010 és 2011-ben a leggyakoribbak között szerepelnek.Szép,szép,de sok van belőlük.
2012. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van,a nagy Áron,a kicsi Milán.És lehet,hogy gyakori névnek számítana,ám ez is pár százat jelent/év.Budapestiek vagyunk,ennek ellenére nem nagyon találkoztam még se Áron,se Milán nevű gyerekkel.A kicsi óvodájában konkrétan Ő az egyedüli,a nagy-már egyetemista-iskoláiban egy se volt.A vezetéknevetekhez én a Milánt választanám.
2012. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!