Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogfy terhes vagyok?

Lehet, hogfy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 napig késett a mensim, biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, aztán a 3. nap után "megjött". Első nap 1-2 rózsaszínes csepp jött csak, második nap pedig már vmivel több, és sötétebb színű..voltak jelek, amik arra utaltak, hogy baba van.. Holnap fogok tesztelni, csak azért írok ide, mert kíváncsi vagyok a véleményekre, és hogy felkészítsem magam a lehetséges negatív tesztre. Köszönöm:)
2012. ápr. 2. 11:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

hát reménykedek, de lehet csak megviccelt a teszt, mert eddig nem nagyon volt meg a mensim, most viszont eléggé megvan, bár hallottam már olyanról, hogy vkinek végig megvan ..

2012. ápr. 3. 09:22
 12/16 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek újra. x-epilt vettem. nagyon izgulok:D
2012. ápr. 5. 10:27
 13/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett! utolsó válaszoló :)
2012. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Izgiii! Várjuk az eredményt! Drukk, drukk!


24 hkm

2012. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
negatív lett... pedig az első teszt pozitív volt, lehet, hogy rossz volt az első.. de kétségbe vagyok esve, mert ha nincs a hasamba baba, akkor miért szúrkál ennyire a méhem, mik ezek az émelygések és hányingerek stb... ugyanúgy mostis...
2012. ápr. 6. 07:36
 16/16 A kérdező kommentje:
SOS! vki segítsen légyszii... ugye negatív lett a teszt és a mensim is megvolt úgy ahogy.. aztán elmúlt és sexeltünk a párommal és bevéreztem, azt hittük, hogy felsértett belül vmit és azért lehet, de azóta is vérzik és ez inkább barnás.. orvoshoz csak jövőhéten tudok menni és most eléggé parázok..mi lehet ez?:(
2012. ápr. 7. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!