Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, tesztat...

23 hetes vagyok, tesztat föztem es rafröccsent a hasamra, a köldököm mellett, bepirosodott, nem lesz baj?

Figyelt kérdés
tudom ez is csak egy a sok remisztö hülyesegböl hogy ha pl megdobnak valamivel az meglatszi a baban,de ugye nincs benne igazsag?csak megilyedünk es kesz ugye?
2009. jún. 16. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint abszolút nem hiszek ebben.
2009. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikor terhes voltam véletlenül a vasalóval is megégettem a hasam, vasalás közben és főzés közben a fedőről a hasamra folyt a forró víz. Engem is rémisztgettek, de semmi sem látszik a babámon. Ne higyj ebben a babonában!!

4 hós baba anyukája

2009. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ugy ahogy irod!!semmi nem fog meglátszani a babádon!!:)én is addig hittem ezekben a "hihetö" dolgokban,amig saját börömön nem tapasztaltam!és leforráztem a hasammat egy pici ponton,végig csikartta a köldökömnél az erkély kilincs és a babámon semmi nem látszodott!!!!!ugyhogy nyugi!!:)
2009. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, számtalanszor beütjük, megvágjuk, megsértjük magunkat a 9 hónap alatt, van aki súlyosabb balesetet is elszenved. Mégsem születik senki babája maradandó külsérelmi nyomokkal (hacsak nem szülés kapcsán sérül). Ha mégis van rajta valami, az véletlen, de tuti nem attól, hogy anya pont ott ütötte meg. Nekem is állandóan vészmadárkodik az anyósom, de már eljutottam arra a pontra, hogy kiröhögöm.
2009. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

a multkor ugyan igy jartam,feltettem a kerdest hat ne tud meg csupa lehurrogo valasz erkezet,hogy most ez komoly en hiszek ezekben komolyan tettem fel a kerdest?Na meg ehez hasonlo szep valaszok.Csak nem ertem ha ez az oldal azert jott letre,hogy barmit lehet kerdezni amivel kapcsolatban aggajod van,akkor miert kell a masikat lehurrogni!

Abortusszal kapcsolatban lehet kerdezni arra jon 70 valasz is.

Bocsanat a kitoresemert,csak az engem ert serelmem irtam le ami epp a napokban tortent!

2009. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most pont senki nem hurrogta le a kérdezőt.
2009. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megértelek 11:34-es, sokszor vagyok én is így, vagy hogy alig kapok válszt, máskor más meg egy halmot. De ez épp attól függ szerintem hányan és kik neteznek. Gondold most azt, ezek a válaszok neked is szólnak!
2009. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolso!Probald meg elolvasni a valaszom megegyszer hatha rajossz en magamrol irtam,nem arrol,hogy barki lehurrogta volna a most kerdezot!
2009. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsanat a 11:37-es nek szolt a valaszom
2009. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó bocsánat! Akkor lehet, hogy csak a megfogalmazásod nem volt egyértelmű!
2009. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!