Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Megmutatnátok fotón...

Kismamák! Megmutatnátok fotón a babaszobát?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok, hogy milyen legyen a "babasarok" (mi szobánkban lesz). Még semmi nincs beszerezve :(

Konkrétan magyar babaszobákra lennék kíváncsi, nem a katalógusokban található álom csodákra (olyanokat szerintem nem is lehet csinálni) és egy pár ötletet meríteni, akár a félkész szobáról is.

Van kedvetek megmutatni?

32 hetes kismama


2012. ápr. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

De lehet katalógusbelit csinálni, és nem is nagy dolog, én imádok szobát csinálni.

lányomé is jó lett, de az is sokat függ ki fényképez. ha egy perfekt fotós csinálja a képet, még egy egyszerü szoba is katalógus szoba lesz.


itt egy link egy forumról, itt több ötletet is találsz, az enyém a 9-s hozzászólásnál látod, Hpiros néven.


[link]


szóval ha van elképzelésed mit is szeretnél, akkor tudok segíteni ötletekben. rengeteg ötletem van. unokaöcsémnek egy egész kalózhajót csináltam, tudtam volna egy egész szigettel meg kincsekkel, csak messze lakom tölük,igy csak megvarrtam a dekot.

2012. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ám katalógusosat, én is nagy lakberendezés rajongó vagyok...! :) Ha holnap megfelel, privátban elküldöm a miénket! :)

34 hetes km

2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsónak, nekem is küld el légyszi.


elsö voltam.

2012. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a mi szobánkban lesz,én épp ma vettem a vaterán a kiságy fölé a falra ilyen habszivacs dekort egy micimackót fülessel,és egy dumbo elefántot :)Ez máris fel fogja dobni a babasarkot,és nem is drága,szerintem nagyon édes lesz :)
2012. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a kommenteket :)


Ne haragudjatok, hogy későn válaszoltam, de nehezen jutok géphez.


Nos, kislány lesz, habos-babosat szeretnék (szeretem a csipkés-fodros dolgokat), de nem rózsaszínt. Halvány lilára gondoltam, de olyan színt szeretnék, ami könnyen kordában tartható.

2012. ápr. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!