Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a 2. clostis...

Van itt olyan aki a 2. clostis hónapban lett terhes? Ugye ennek nagyobb az esélye mint az első hónapban volt?

Figyelt kérdés
Ez a 2. clostis hónapom.

2012. ápr. 4. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez a 3.hónapon a clostival, de szerintem nincs jelentősége hogy hanyadik.

Nagyon de nagyon várom már azt a pozitív tesztet és sírhatnékom van a sikertelenségtől....

2012. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még peteérésem sem volt az elsőben.
2012. ápr. 4. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első gyógyszermentes hónapban lett meg a manóka. NE adjátok fel, Nektek is biztos sikerülni fog.:)

24hkm

2012. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes lenne felkeresned egy meddőségi centrumot ! Én is végig csináltam a clostyt és semmit nem ért ...Utána meddőségi ahol brutál hormonokkal összesen 3 pete érett meg és egyetlenegy lett beültetve ! Nekem a closty cukorkának sem lett volna elég erős ...
2012. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második clostis hónapban lettem terhes mind kétszer:) Ne add fel!!!
2012. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2x is a 2. clostys hónapban sikerült. (harmadszorra meg segédlet nélkül:))
2012. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!!!
2012. ápr. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!