Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsö babás vagyok! És nagyon...

Elsö babás vagyok! És nagyon félek! Mert a 36-héten becsült súly 3.20dkg volt. Mire számitsak hogyan fog menni, nagyon megszenvedek majd?

Figyelt kérdés
39+3-km
2009. jún. 16. 18:10
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!

A kisfiam majdnem 4 kilóval született. Szinte meg se éreztem. El se hittem, hogy már meszületett.

2009. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is első babás vagyok és meglepő módon én egyáltalán nem félek. Nem szültem még ugyan, de az ismerősök tapasztalata alapján nem a mérettől függ. Minden szervezet más. Volt aki kicsi babával megszenvedett és volt aki a big babáját pik-pak megszülte. Fájni így is úgy is fog, de ez természetes. Én nagyon félek minden féle fájdalomtól, de most valami csoda folytán egy cseppet sem félek. Sőt! Már várom a szülést. Tisztában vagyok vele, hogy fájdalmas lesz, de hidd el megéri. Csak arra gondolj, hogy csodálatos dolog lesz életet adnod a gyermekednek. Én hiszem, hogy fejben dől el minden. Ne a fájdalmakra gondolj, hanem a csodálatos és gyönyörű feladatra amit ránk nőkre bíztak!!! Sok sikert.
2009. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetes vagyok és csatlakoznék az előzőhöz! Arra koncentrálj, hogy végre láthatod, átölelheted, az életed egy magasabb minőségbe kerül!
2009. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szültem egy 4,4 (fiú) és egy 4 (lány) kilós gyerkőcöt, eda-val, a tágulás volt mindkettőnél hosszú, a kitolási szak rövid volt.

Viszont mind a kétszer eléggé szétszakadtam belül és sok vért vesztettem :-(

A fiam 38. héten volt 3600 gramm, a lányom a 37. héten 3301 gramm.

2009. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, nekem 3300-ra becsülték és ugye még hátra van 3 hét... Én próbálom magam megnyugtatni, szakemberek fognak körülvenni, nem henteesek. Viszont az előző válaszoló nem volt túl kedves a válaszával, nem értem miért kell egy első babást ennyire drasztikus válasszal megijeszteni. Most ezért kapok ám lepontozást, nem érdekel. szerintem kicsit finomabban is meg lehetett volna fogalmazni.

2009. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de leírtam a tényeket, hogy ezek voltak.

Azért történt mind kétszer ugyanaz, mert lazák a szöveteim, nem értem, hogy ez most miért baj?

Nem foglak lepontozni.

A kérdező kérdezte, hogy mire számítson én meg leírtam, higy vele ez és ez történt.

Tudom, hohgy mindenki fél szülés előőt és is paréáztam mind a kétszer, sőt másodszor jöbban, hogy ne az leggen ami az elsőnél, de az lett.

Sőt mind kettőt indították.

2009. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se kellene ilyet írni, hogy teljesen szétszakadtam....most elkezdtem parázni, pedig eddig nem is gondoltam ilyenre...:(

34 hetes kismama

2009. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha olvasgattatok, más is írt már ilyet.

A szülés ezzel is járhat.

2009. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem adok a súly megbecsülésre többet.Vettem babócának 56-os ruhát amibe hazahozom és 4d-s ultrahangon azt mondták a 62-es lesz jó mert az elevit nyomja a gyereket.Ez a 27 héten volt!Szamika: 3,10kg-mal és 50cm-rel született.Az 56-os ruha 1 hósan volt rá jó!
2009. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!