Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a horváth vezetékn...

Mit szóltok a horváth vezetéknévhez illik? A lánynév:sáron tikva fiú név jordán izrael még nem tudom hogy lány vagy fiú lesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Jól értem?

Horváth Sáron Tikva, illetve Horváth Jordán Izrael?


Szerintem egyáltalán nem illenek össze és a keresztnevek nekem nem tetszenek.

2012. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem már, ez komoly? Miért utálod már most azt a szerencsétlen gyereket???
2012. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Milyen nemzetiségű a párod? Gondolom, nem magyar. Szerintem semmilyen nyelven nem csengenek össze ezek a nevek, válasszatok másikat!
2012. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hú! Hirtelen alig tudtam egy szuszra kimondani ezeket a neveket.
2012. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

WÁÓ

Ez komoly? :O Szegény mire leírja a nevét a dolgozatnál a tanárnéni már beszedi a többiekét :D

De ízlések és pofonok, ha nektek ez teccik...

2012. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm.Neki vannak ikrei.A kislány Horváth Nóra,a kisfiú Horváth Gergely,de szerintem a Gergő sem lenne rossz.
2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sáron Tikva? Biztosan jól írtad? Ezek keresztnevek?

Nem tetszik. A fiúnevek sem sajnos, ne haragudj!

2012. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Magyar vezetéknévhez nem illenek ezek a keresztnevek. Gondolom az apa magyar, mert az ő vezetéknevét kapja a gyerek.
2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Jujj szegény gyerek!! Ne szúrj ki vele!!

Horváth vezetéknévhez ezek tökgáz nevek. Apuka milyen nemzetiségű? Ha magyarok vagytok, adjatok magyar nevet a babának, ha külföldi az apa de itt éltek, akkor is magyar nevet adjatok!

Vagy ti tudjátok- de nem hiszem, hogy valakinek tetszeni fognak - rajtatok kívül -ezek a nevek.

Borzalmasak - bár a ti gyereketek lesz....

2012. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen Sára. A fiút nem tudom magyarosítani. Mindig mindenki vissza fog kérdezni a nevére mikor bemutatkozik, utálni fogja a nevét.
2012. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!