Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok es...

8 hetes terhes vagyok es folyik a nyalam megallas nelkul > Miert?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy ket napja a nyaltermelesem elegge megnott es mar kellemetlen mert folyamatosn tele van a szam vele es ki kell kopnom zsebkendobe . Lenyelni nem tudom mert felfordul a gyomrom tole es hanyingerem lesz . Mit tehetnek ellene ? Tudom hogy ez is velejaro de nagyon kellemetlen
2012. ápr. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Sok a savad azért.Olvass utána.
2012. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, én nem csináltam semmit ellene, kb 1 hét és elmúlt. Szerintem kitartás, elmúlik ez is mint a többi kellemetlen tünet.

17hkm

2012. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ellenkezője volt, alig volt nyáltermelődésem 2 hétig e miatt egyfolytában lerakodott minden a nyelvemre. :( Nem is kell mondanom se ízre se szagra nem volt kellemes. Napi 3 liter folyadékot megittam és többször mostam fogat,a tejtermékeket kerültem de semmi nem használt. Majd egyik napról a másikra megszünt. Szerintem neked is pár nap és ennyi.

Boldog babavárást!

2012. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21:43 koszonom valaszod :P remelem hamarosan enyhul mert nagyon kellemetlen es forog a gyomrom tole , de biztosan jobb lesz hamarosan :P boldog babavarast mindenkinek
2012. ápr. 4. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is ez volt és a 20. héten egyik napról a másikra elmúlt!Mondanom se kell nagyon örültem mert gyűlöltem!Kicsit meg is voltam ijedve mert van akinek csak szüléskor múlik el és én addig nem akartam!:)

Rendszeresítettem erre egy fél literes széles szájú flakont,mert azért csak nem köpködhetek a földre!Ráadásul az emberek így is megbámulnak, hogy ez meg mit csinál de őket le kell ...:)!éjszakára meg az ágy mellé egy kis vödröt raktam(1kg-ós tejfölös) mert amíg el nem aludtam addig sajnos folyamatos volt a "nyáladzás"!:)

Kitartást és nyugodt szép babavárást kívánok neked!

35 hkm :)

2012. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én 18+5 hetes vagyok. Nekem a 10.héten kezdődött a nyáltúltengés, borzalmas volt, a ropi rágcsálás segített. Kb. 1 hete már csökkent, most egész jó.

Remélem, Neked hamarabb elmúlik :)

Boldog babavárást!

2012. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!