Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok,...

33 hetes terhes vagyok, gerincsérvvel. Van valakinek valami jó ötlete fájdalomcsillapításra?

Figyelt kérdés
Sajnos már annyira rossz, hogy alig tudok mozogni. :(
2009. jún. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen az orvossal kell egyeztetned, illetve a SOTE-n dolgozik egy gyógytornász, aki kifejezetten kismamikkal foglalkozik, talán ő tudna segíteni.
2009. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jó ötlet a gyógytorna, de a SOTE nekem messze van. Az orvos Aspirint javasolt, de ha nem muszáj nem szednék gyógyszert.
2009. jún. 16. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém.tudom miről beszélsz.nekem is van,de nem hiszed el,terhesen szinte észre se veszem:)

előtte:gyógyszerek,mágnesterápia,csontkovács és aloe verás cuccok kb. másfél évig.

rengeteg pénz és idő.

most ha fáj,gyógyszertári mentolos krémmel kenem,ez vmi izomlazító.házidokim írta fel.

próbáld ki,hátha.

sajnos mást így terhesen nem igazán lehet.

jobbulást!!!

2009. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek a mentolos izomlazítónak mindenképp utána nézek!! Szép estét mindenkinek!
2009. jún. 16. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem próbáld ki az aromaterápiás masszázst. Sok jót hallottam már róla. Nekem most a vizet maszírozta ki a lábamból, pedig a dokim már gyógyszerrel akarta kezelni, de én nem akartam szedni a baba mellett. Ez a 3.hetem, hogy megyek, azaz 5-ször voltam és semmi baja a lábamnak, pedig előtte nagyon csúnyán vizes volt.
2009. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!