Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. heti ultrahangon a papírra...

30. heti ultrahangon a papírra azt írta az orvos, hogy 33. hét. Normális ez? Egyből előreugrani 3 hetet?

Figyelt kérdés
A BPD 82 mm, az FL pedig 62 mm. Szerintetek melyik hétnek felelnek meg ezek az értékek?
2012. ápr. 5. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek szerint 33 hetesnek, ha a doki azt írta a papírra.

ha baj lenne, mondta volna !

ne izgulj,ilyenkor gyorsan gyarapodnak a babák!

2012. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

31 hetes adataim:

Bpd 82 mm, Fl 65 mm, 1800 gramm a becsült súly.

A doki azt mondta ez 32 hetes adatnak felel meg.


Biztos a doki egyéb adatokat is nézett, és azok alapján nagyobb a babád az átlagnál. De egyrészt a becslések sokszor pontatlanok, másrészt ha nagyobb is a babád, még az sem jelent bajt.


Nekem 38 hetesen már nagy babát jósoltak, mondták nem húzom ki végig, de még 3 hétig bent maradt és tök átlagos lett végül!

2012. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem van a kiskönyvben ez a táblázat.


[link]


ez szerint simán bele férsz a 30-ik hétbe.

de ha a nagyon átlagot nézed akkor is max 31 hetes.


nem értem hogy a doki nem aggodott hogy túl nagy a baba, esetleg rosszul táplalkozol, cukor probléma, vagy placenta probléma lenne, mert 3 hét igen sok.

de pont azért nem csodálkozott mert nem 33 hanem 30 hetes vagy ahogy a mensi szerint vagy.

2012. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugrottunk előre a 32. héten 2 hetet (bár már az elején is nagyobb volt ennyivel, a 12. héten is).

Ezek az értékek feleltek meg akkor 2 orvos szerint is 33+4 hetesnek:

BPD: 86 mm, FL: 68 mm, súly: 2250 gramm, hossza: 47 cm.


/Módosítani csak azért módosította, mert már az elején is pont ennyivel volt nagyobb, egyébként én úgy tudom, hogy már nem szokták./

34 (vagy ki tudja hány is pontosan :))) hetes km

2012. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugrottak 2 hetet a héten, de már csak a vállam vonogatom, mert úgyis a gyerek dönti el mikor jön. :)
2012. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes leletemen volt egy számított kor, és egy másik a baba mérete alapján. Ez csak annyit jelent szerintem, hogy nagyobb a babád az átlagnál.
2012. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!