Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen és 2 naposan 1 mm...

5 hetesen és 2 naposan 1 mm az átlag méret? menzitöl számolva holnap leszek 5 hetes... akkor jol számolom a heteket? és igy kell néznem?

Figyelt kérdés
szoval holnap töltöm az 5. hetet mert márc 13 án volt meg utoljára..2 napra.hétfön az orvos azt mondta még pici de ott van..jövö hétfön megyek vissza.most olvastam hogy 5 hetesen és 2 naposan 1mm a mérete...akkor ezt kell néznem?vagy mit fog látni?mire megyek hétfön 5 hetes és 4 napos leszek?mire számitsak hogy ne izguljam halálra magam?
2008. ápr. 16. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától kell számolni a heteket!
2008. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt kb. Semmiképpen se izgulj,a méreteknél ilyenkor is van különbség,van akinek csak a 6. héten látszik,szval erre nem érdemes adni,ott van az a lényeg,legközelebb meg a szívhangja, és hogy egészséges legyen,boldog babavárást neked!
2008. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát csajok én nem tudom de én 5 hetesen 3,8mm-es volt, elvileg..... nem tudom, most 9 hetesen meg 14mm
2008. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Papír szerint az utolsó menses első napjától számolják a kort, de nem mindegy, hogy milyen hosszú a ciklusod, mert ez csak arra igaz, akinek 28 naposak. Nekem pl 30-39 naposak ( a fogamzásgátló után 10 hónap alatt sem állt be), ezért papír szerint én is 5 hetes vagyok (márc 5-én volt meg utoljára), de én tudom, hogy nekünk a húsvéti nyuszi hozta babócát, tehát igaziból még csak a 4. hetemben vagyok. Most pedig a 12 mm-es petezsákban 1,9 mm volt a szikhólyagocska tegnap előtt.
2008. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!