Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes pocak fekve is...

A terhes pocak fekve is ugyanakkora marad? És ugyanolyan gömbölyű és kemény, mint állva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Főleg hogy nem is annyira kemény. A Mellekhez hasonlóan "szétfolyik".
2012. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nagyjából úgy van ahogy az első válaszoló irta.Ezalol csak a 12. 14.hét kivétel,amikor még olyan kis kemény dagadás van alól a hasadban ami nem folyik szét.Az a méhed a többi a belek stb.
2012. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "szetfolyas" nalam nem volt, nekem kemeny, feszes pocakom volt, nem volt nagy, de majd szetpattant, mint egy kemeny focilabda. Hozzateszem, hogy nagyon vekony voltam/vagyok es nem is hiztam sokat, a gyerek meg nem lett kicsi. Lehet, hogy emiatt.

Viszont igen, kisebb volt, amikor a hatamon fekudtem, de az allaga, formaja maradt. Viszont normalis, hogy kisebb, ugye akkor egy resze a mehednek "beesik" a medencedbe, allo helyzetben pedig szinten a gravitacionak koszonhetoen inkabb elore.

2012. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, nekem tartja a formáját ülve és fekve is, meg mindenhogy. És eléggé feszes, kemény.


35 hetes km

2012. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is nagyon vékony. Nekem "szétfolyik", bár nyilván nem szó szerint kell érteni, de akkor is így van, egyáltalán nem úgy néz ki, mint álló helyzetben. Lepontozás ide vagy oda, ez van.
2012. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!