Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél is lehetség...

Korai terhességnél is lehetséges ilyet érezni, vagy biztosan a mensit jelzi ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor felébredtem éreztem ilyen méh húzódásokat néhányszor (remélem értitek)...Holnapra nem várnám a mensim.
2012. ápr. 8. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet ilyet erezni, nekem teljesen olyan erzesem volt mikor meg akar jonni. ezert vartam is ,de aztan megsem jott meg.
2012. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem se eddig.

Csak egy piros pecsét jött. És ennyi.

2012. ápr. 8. 16:05
 3/7 A kérdező kommentje:
De biztos be fog indulni...:(
2012. ápr. 8. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nemfog!!ugye nem indult be?
2012. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán indult be és a hőm is megemelkedett, de szerintem lehetséges, hogy most ez egy ilyen ciklus és ilyen gyenge a vérzésem.
2012. ápr. 9. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező mi ujság?
2012. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez mensi volt, csak nagyon gyenge. Leesett a hőm alaphőmre és így szerintem mensi volt ez sajnos. Tesztet ezért nem is csináltam már.
2012. ápr. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!