Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem híztak túl sokat a 9...

Akik nem híztak túl sokat a 9 hónap alatt, hogy csinálták? Egy kis plusz súllyal kezdtem a terhességet, de próbálok vigyázni, hogy ha lehet, csak pocakra hízzak. Eddig talán jól állok, pénteken leszek 25 hetes és kb 2-2,5 kg van rajtam.

Figyelt kérdés
Tornázom egy héten 4 napot, rászoktam a gyümölcs evésre, nem eszem olyan igen-igen sok szénhidrátot ,többször, cirka ötször eszem egy nap és nem túl nagy adagokat. Hál' Istennek nem vagyok oda az édességért, nassolni valókért:) A régi nacik még jók rám, bár már bandázst húzok a derekukra:) Tudom, nem ez a legfontosabb terhesség alatt, ráadásul eddig nem voltam ilyen. Sosem érdekelt az alakom, nem is voltam "ideális" alkat. Mikor jön fel általában az igazán nagy súlytöbblet? Ha van valakinek tanácsa, jó ötlete, kérem írja meg! Előre is köszi!
2009. jún. 17. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
hááát igen,ilyenkor még nem hízol sokat,majd az utolsó 1-2 hónapban majd nem bírod visszafogni magad,de nem is szabad.amit kívánsz egyél nyugodtan,mert amit kívánsz arra szüksége van a babának.vigyázz naon a tornával,nehogy megnyúljanak a méhszalagok,és neaggy Isten korán megszülj.Ne aggódj szülés után egy héttel jelentősen csökken a súlya mindenkinek!pl.:én 10 kiló minusszal jöttem haza a korházból.üdv.:szandi
2009. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem soványan kezdtem! De azért nem hízok már csak mert terhességi cukrom van :s! Talán ez az egy előnye van a diétának hogy nem hízok!
2009. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az első terhességkor 8,5kg jött fel, 3,5 kg volt a gyerek. az első 3 hónapban jött fel 3 kg. édességet nem ettem, ez alól kivétel volt a napi 1 kocka 70%-os étcsoki. ízesített joghurtot nem ettem, csak simát, napi fél kg narancsot ettem. ez emésztés serkentő, zsírégető, narancsbőr megelőző. napi 5 alkalommal ettem. lassan és abbahagytam, amikor már úgy éreztem nem vagyok éhes. üdítőt nem ittam, csak ávizet.annyit tornáztam, amennyit a szervezet elbír, tehát ha egy kicsit is elfáradtam rögtön pihentem.de szerintem a genetika a legfőbb tényező. ha valaki hízásra hajlamos, az akkor is hízik, ha nem eszik semmit.
2009. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első terhességemnél a 20.hétig 7 kilót híztam. Ennem kellett a rosszullétek ellen. 20. héten elment a babám:(


Második terhességemnél a 30.hétig 10 kilót híztam, utána fogyni kezdtem. Szülni plusz 7 kilóval mentem, ami egyből le is ment.

Én nem koplaltam, nem fogyóztam. Sok édességet ettem, néha szinte zabáltan, és mégis fogyni kezdtem.


Jelenlegi terheségemnél a 17.héten tartok és még semmit sem híztam, tán 1 kilóval vagyok kevesebb. Eszek rendesen, csak a 15 hós kisfiammal muszáj játszani, rohangálni, így lemozgom amit megeszek:)

2009. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!