Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy alacsony...

Lehetséges, hogy alacsony ösztrogén szint és fogamzásgátló mellett is teherbe estem?

Figyelt kérdés

Februárban voltam rákszűrésen, ahol kaptam egy eredményt, mi szerint erősen ösztrogén szegény a sejtképem. Abban a hónapban még rendesen megvolt a vérzésem, múlt hónapban már kevesebb volt és rövidebb ideig is tartott, most meg meg sem jött.

Fogamzásgátlót szedek, rendszeresen, több, mint 1 éve, nem felejtettem el sosem bevenni, gyógyszer mellett rendszeres is volt, péntekre vártam, de nem jött meg.

Semmi olyan gyógyszert nem szedtem, ami csökkentette volna a gyógyszer hatását. Csak vitamint, de azt is már másfél hónapja legalább.

Számítottam rá az alacsony hormonszint miatt, hogy kimaradhat, de nem ilyen hamar és nem teljes elmaradásra. Tényleg ez miatt lehet, vagy terhes vagyok?

Múlt héten volt egy hüvelyi gombás fertőzésem, még esetleg azt látom oknak, ami miatt nem jött meg, bár volt már máskor is, de akkor is megjött.

Kértem időpontot nőgyógyászatra, de csak 2 hét múlva kaptam, most gondolkozom, hogy veszek egy tesztet.

Járt már esetleg valaki így?


2012. ápr. 10. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hánytál vagy hasmenésed volt, akkor lehetséges, bár lehet inkább a hormonproblémára gyanakodnék. nekem progeszteron hiányom volt, összevissza jött meg sokáig, volt h két hétig megvolt stb. a menzesz már látszólag rendeződött, de a hormonhiány nem, ennek ellenére teherbe estem, de nem tapadt meg rendesen, hematomám lett, feküdnöm kellett és progeszteront szednem jó ideig. úgyhogy bármi lehet. vegyél egy tesztet, ha az megnyugtat
2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!:)

Vettem tesztet, negatív lett, úgyhogy valószínű, hogy tényleg csak a hormonok miatt van.

2012. ápr. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!