Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baloldalamon a hasam nagyon...

A baloldalamon a hasam nagyon nyilallásszerűen szúrt, volt hogy annyira hogy már felsziszegtem. Lehetséges attól ha megnyomtam a pocim? Ha nem akkor mitől lehetett? Más kismamának is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

Megkért tegnap a barátnőm hogy nézzem már meg valami a lábán fáj hogy mi az.Én előre hajoltam,de az az igazság hogy nem is figyeltem oda,vagyis neméreztem volna hogy megnyomtam a hasam.Azt egyből észreveszem ugye?Mert ezután nem sokkal kezdődött a szúrka.Ahogy pihiztem elmúlt de ahogy fölálltam ismét kezdőtött.Ma reggel is éreztem még egy kicsit,de sajnos nem jelentkezett még ma be a babám.Ja tegnap mozgott amikor volt ez a szúrás.Ugye ő vele nem lehet baj?Bocsánat a hosszúságért!

19 hetes km.


2009. jún. 18. 08:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem hogy ma utazunk messzebbre.Ha még érezgetem menjek orvoshoz szerintetek?Mondjuk annyi hogy vidékiek vagyunk az orvosom pedit Csepeli.De ez nem számít.Vagy nem kell ezt annyira véresen komolyan venni?Első babás vagyok.
2009. jún. 18. 09:01
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, veled egy "idős" vagyok. Pont tegnap, amikor felálltam az ágyról, ugyanezt éreztem. Gondolom ilyenkor megnyúlnak a szalagok vagy ilyesmi lehet, én nem gondoltam rosszra, mert utána elmúlt, és már többször is éreztem, anélkül, hogy bármit csináltam volna. Remélem nálad sem jelez semmi gondot.

Jó babavárást.

2009. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok és nekem is van ilyen hasszurka. Vagyis nem is szurka, mert nem csak egy pillanat, hanem utána ahogy elmúlik, még mindig érzem, hogy fáj. Főleg felálláskor vagy hirtelenebb mozdulatkor van ilyen és érdekes, hogy nálam is inkább a bal oldalon jelentkezik.

Ez a méhszalag nyúlása, feszülése.

Harmadik babás vagyok, minden terhességemkor volt ilyen. A babának nincs baja, nem Ő a "ludas". :-)

2009. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok,egy kicsit nyugottabb lettem.Már olyanokra gondoltam hogy lehet a köldökzsinórral és a babával történt valami meg ilyen hülyeségek....(nemtudom honnan szedem ezeket).Na mindegy.MÉgegyszer köszönöm hogy írtatok!
2009. jún. 18. 09:09
 5/12 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, nagy nagy valószínűséggel a méhed nő rohamosan , ezért ez az érzés. A baba "mozgolódásaihoz" tipp: egyél , ígyál valamit , nálam bevált; mindig elkezdett mocorogni. + a jégkrém... na az is nagyon "nyerő" volt :)))

2009. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet ez igaz nálam is bevált,de nemtudom mit tökölök még itt mértnem ettem már valamit!
2009. jún. 18. 09:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah és azt még nem írtam hogy ilyesféle szúrás még nemvolt soha!Ez nem baj?Mert ha már lett volna akkor ok...tuom mi ez de így?Nem lehet a babát csak úgy megnyomni ugye?
2009. jún. 18. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Á, nem lehet a babát csak úgy megnyomni! Nagyon ki van ám Ő ott párnázva! Főleg egy lehajolástól nem lehet.
2009. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Már bejelentkezett ám,bizti csak lustizott:-))Amúgy nemrég megint éreztem a szúrást úgyhogy valószínű igazatok van és ez is a méh növekedése "miatt" van.Szép napot mindenkinek!:-)))
2009. jún. 18. 10:38
 10/12 anonim válasza:

Szia, par hete nekem is hasonlo volt, csak a jobb oldalrol indult. Valami hasonlo, amikor futasnal beszur az oldalam, es a hasam tetejenel at ment egesz a bal oldalra... Elmentem a terhesgondozohoz, hogy megnyugtasson, erre felkuldott a korhazba a biztonsag kedveert, ahol alapos vizsgalat utan megallapitottak, hogy izomzati eredetu a fajdalom, es a pici lanyom teljesen jol van. Ez volt csutortokon, meg ereztem a hetvegen is, de egyre gyengult, majd megszunt. Azota sem ereztem azt a "fajdalmat", es mar a 32. hetben vagyunk:-)

Jo baba varast.

2009. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!