Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen 26 hetesnek megfele...

28 hetesen 26 hetesnek megfelellöek voltak a babám méretei,24 hetesen 23, a mensitől számitva 17-18 napon foganhatott,34 naposak voltak a cilklusaim. Aggodom hogy kicsike, ugye nincs visszamaradva?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Először is ne aggódj, tudom, hogy a kismamáknak az a legjobb időtöltése, hogy összehasonlítgatja a babák méretét és ezzel hencegnek...persze szégyen szemre én is.De nem szabad ezzel foglalkozni, hiszen egy egészséges szervezet nő benned édesanyám mindig azt mondja amikor mondom neki, hogy 3 héttel nagyobb a koránál, hogy " jaaaaj jesszus, pedig ráérne megnőni kint".Gondolom ő már tudja mekkora kín megszülni egy 59cm-es 4 kg babát mi mind ekkorák voltunk.Tehát nyugi, hogyha 2,5 kg lessz akkor nagyon szép és gyors szülésed lessz.

23 hetes kismami

2008. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezek az ultra hangok szerintem nem olyan pontosak.

amikor úgy trudtam, hogy a 22.hétben vagyunk, a fej mérete alapján 23hetes volt.a has és a combcsonzót szetint 24hetes.a súlya pedig 640gr, ami egy jó 25hetes babáé.na, akkor ez mi?

ne aggódj kövtkező u.h. meg lehet többnek látják :)

boldog babavárást

25hetes kismama

2008. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!