Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl korai hogy már 16....

Nem túl korai hogy már 16. hetesen éreztem a picit? És most már 18. hetes vagyok és eddig csak nagyon lennt éreztem, de tegnap óta már a köldököm körül éreztem, sőtt hajnalban a mellbimbómon több apró kis verejtékszerű átlátszó lé volt

Figyelt kérdés
Ráadásul nagyon élénken mozog hosszabb ideig és naponta sokszor! Nem túl koraiak még ezek?
2008. ápr. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem korai én 10 hetes vagyok egy kedves ismerősöm pedig 16 hetes ugyanannyi mint te vagy és már ő is mondta hogy érezte a picurkát nem is egyszer!ami a melledből jött nem valami előtej? csak azért mert neki is folyik!és akkora lett a melle mint egy kosárlabda! boldog babavárást kivánok neked és örülj hogy ilyen aktiv a babókád! üdv:egy 10 hetes kismami
2008. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én is már 16 hetesen éreztem a babót, pedig ez csak az első terhességem.

Jó babavárást. 17 hetes kismami

2008. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen első terhesség ráadásul 7 évet vártunk rá, a mellbimbómon pedig lehet hogy ilyen előtej féleség volt, és az én melleim is óriásiak, nem tudom mi lesz még de ha tényleg nem korai, akkor jöjjön aminek jönni kell:)))
2008. ápr. 17. 09:05
 4/6 anonim válasza:
Szia!Én most 33hetes vagyok,már 15 hetesen éreztem.
2008. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 16 hetesen kezdtem érezni a hasam aljánál, most 18 hetes vagyok én is, és néha a köldököm alatt érzem, igen intenziven, és sokáig, sőt mintha egész nap mozogan, én is csodálkoztam azon,hogy a köldök alatt érzem.

Szerintem nem korai.

2008. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok: a cicim nekem is nagyot nőtt, 75B-ből már 90C- méretű. Az előtejet nem vettem még észre, mondjuk nekem az első terhességemnél sem szivárgott az előtej.
2008. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!