Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet becézni a Hunor,...

Hogyan lehet becézni a Hunor, a Botond és a Kornél neveket?

Figyelt kérdés

A három közül valamelyiket kapja majd a Picink, de egyszerűen nem tudunk dönteni. Nekem főként az a bajom, hogy nem nagyon lehet becézni egyiket sem:-(

Tudtok frappáns beceneveket ajánlani ezekhez? Főleg a Hunor érdekelne, mert leginkább arra hajlunk. Talán...


2009. jún. 18. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

huni, boti, korni

amugy bármilyen becenevet adhatsz babádnak ami jobban ráillik majd mint a rendes neve (pl. mazsola, hercegem, stb.)

2009. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát a Hunort én se tudom ..:( Huni?? :) áá csak vicc volt, szerintem csak Hunorkázni lehet..

A Botondot, Botizzák a környezetemben a Kornélt meg Korinak hívják.

De amúgy megértem a problémédat nekem is ez a bajom csak lánynévvel :) hogy ami tetszene amúgy azt nem lehet becézni vagy nem szép úgy már, aminek meg tetszik a becézete annak meg az "eredetije" nem jön be. :)

2009. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Botond:Boti

Kornél:Koni,

sajnos a Hunort nem tudom,

Boldog babavárást,

32 hetes kismama:)

2009. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Én annyira nem szeretem ha a névből becéznek,én Adrienn vagyok és a frász kerülget ha Adriznak,vagy ha Acáznak:DKettő van amit szeretek az az Adru és az Ada:)


A fent említett neveket én így becézném:


Hunó

Botu

Korni

2009. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

a Hunort sztem nem lehet,de nem is kell,így ahogy van felnőttes és kópés-babás is,sztem az ilyen név a legszerencsésebb


Boti , Botika -az én fiam Botond,sosem Botizzuk,kapott más beceneveket,pl: MackóJános :) nem tudom h jött de ez a kedvenc becenév ő is imádja. egyébként Botond


Kori , Korika , Kornélka , Korni , Kornika , Kornis

2009. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Az én fiam Botond de rosszul vagyok ha valaki becézi.De lehet:Bota,Boti,Botika,Botuska.

A Kornélt:Kornélka,Kori,Korika.

A Hunort nem nagyon becézik.

2009. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

A Hunor nekem is tetszik alapból. Csak a baba olyan pici, s vmi babás név aranyos lenne.Én pl. az Eszterrel vagyok úgy, hogy csak a név tetszik, de egyik becézése sem.

Csak nem akarok olyan becenevet, ami felnőttkorában is rajta marad: ismerősünk Zoárd és majd mki Öcsinek becézi, mert nem találtak jobbat annak idején. Ja, s ő a legidősebb gyerek.

De úgy látom, tényleg vmi teljesen más becézésen kell gondolkodnunk...

Mindenesetre ényleg köszi a tippeket!:-)

2009. jún. 18. 15:03
 8/18 anonim válasza:
100%
Szia.Az én fiam is Hunor lesz,de nem tetszik ha becézik ezért nem is fogom.Majd kitalálok vmi aranyos becenevet neki.
2009. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hunor az egyik gyerekm az oviban, őt Huncutnak szólítják a szülei néha.
2009. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam Botond, nem szeretem ha Botit mondanak neki. Én így hívom: Bobo, Bobi, Bobek.
2009. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!