Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babával a pozitív teszttő...

Első babával a pozitív teszttől rosszul voltam, most a másodikkal 5 hetes vagyok és semmi. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem mintha hiányoznának a rosszullétek és a hányás, csak aggódom, hogy minden rendben van-e. Orvoshoz majd jövő héten szerdán megyek csak.
2012. ápr. 12. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más és más. Nincs két egyforma.

Gratulálok!

2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én aa 9.héttől hánytam, addig semmi nem volt.úgyhogy még jelentkezhet!
2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj! az elsőnél én is már a legelejétől rosszul voltam/hánytam, a derekamba is becsípődött valami, most a másodiknál csak a 7-8. hét körül kezdődtek a rosszul létek, aztán két hét múlva tova is tűntek, hála az égnek :) boldog babavárást!
2012. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális persze :)

Az elsővel, ha nem lett volna pozitív a teszt és nem látom a kicsi szivét dobogni az uh-on el sem hiszem, hogy terhes vagyok... semmi, de semmi tünetem nem volt. A másodikkal kb 2 hétig émelyegtem, és annyi. Tudom szerencsés vagyok :)

Éld meg, hogy ilyen szép terhességed van.

2012. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elsővel voltam panaszmentes,semmi bajom sem volt,a másodiknál (bár ez misses ab lett) amelleim annyira fájtak,hogy az hihetetlen.nagyon gratulálok!!
2012. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ági1987 ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt!Most a másodiknál vagyok rosszul az elsőt észre sem vettem semmi rosszullétem nem volt!Örülj neki,hogy élvezheted a terhességet!Jó baba várást!
2012. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vickka válasza:

Igen! Normális ez az állapot is.


Nekem azt mondták, hogy az ilyen gyerek tuti fiú. Nekem az lett.


Gratula!!

2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!